3
HT: 2 : 2
HT: 2 : 2

@

FC Vrchlabí A – FK Vysoká n/L. 2:3 (2:2). Střelci: 28. Šulc Miloš, 31. Šulc Miloš – 35. Homolka Josef, 45. Ptáček Martin, 50. Pražák Jan. Sestava FC: Švejdar Jan, Hanuš Marek, Hawel Lukáš, Tomčík Milan, Matěják Ondřej (46.Blažej Jan), Šulc Miloš (70.Kraus Pavel), Žďárský Petr (57.Wojcik Dan), Fišar Tomáš, Navrátil Tomáš, Fink Jan (C), Hladík Patrik.

Petr Zieris – trenér (domácí): Do utkání se zkušeným soupeřem jsme vstoupili dobře. Dostávali ho pod tlak, dobře jsme kombinovali a vstřelili dvě branky. Bohužel několikaminutová ztráta koncentrace nás na přelomu poločasů stála tři branky v naší síti a zbytek utkání, ačkoli jsme se snažili sebevíc, si soupeř už pohlídal.

Miroslav Píša hosté: Opět jsem překvapen z jakého bahna náš tým dokáže vylézt. Celý týden jsme pod tlakem, jak jsme projeli zápas s Bydžovem a dnes? Přijedeme do Vrchlabí a v 30 minutě prohráváme 2:0. Konec zápasu 3:2 pro nás. Tak už se těšíme na zápas s Kostelcem.