FC Vrchlabí potvrdilo postavení v tabulce I. A-třídy

V dalším domácím zápasu vrchlabští opět vstřelili  šest branek a upevnili si první místo v tabulce I.A třídy.

FC Vrchlabí -TJ Sokol Bílá Třemešná 6:2 (4:2). Sestava FC: Hladík – Hanuš, Pleva, Hawel (55. Mejsnar), Hájek – Hančovský (86. Matěják), Fink, Tomčík (40. Kout), Zajíc, Tauchman (60. Mejvald) – Žďárský (70. Kraus). Branky FC: 11. Žďárský, 35. Žďárský, 39. Hančovský, 40. Žďárský, 50. Žďárský, 67. Hájek.

Komentář: Za nepříznivého počasí se hrál zpočátku vyrovnaný fotbal. Ujali jsme se brzy vedení, ale soupeř dokázal ještě vyrovnat. Díky důslednému napadání začali hosté v obranné činnosti chybovat a my jsme v krátkém časovém intervalu přidali další tři branky. Do poločasu se hostům podařilo snížit stav na rozdíl dvou branek. Na začátku druhé půle jsme přidali pátý gól a zbytek zápasu jsme již kontrolovali a dovedli jej do vítězného konce.

Příští utkání soutěže naše mužstvo odehraje na hřišti FK Černilov v neděli 26. 3. 2017 od 15:00

16 SK Týniště n.O. 17 3 10 2 2 27:45 15

V utkání KP starších žáků hráči FC zvítězili v Červeném Kostelci 1:0 brankou Mlejnka a mladší dorost porazil téhož soupeře 4:1 , když branky vstřelili Renner 3 a Tauchman.