FC Vrchlabí – TJ Sokol Bílá Třemešná, neděle 19. 3. od 15:00

Potvrdí Vrchlabí neporazitelnost na svém hřišti?

Už tradiční okresní derby, ve kterém je Vrchlabí favoritem a má svému soupeři co vracet, když v podzimním zápasu nás soupeř přehrál výsledkem 6:2 po poločasu 3:0. Branky za Třemešnou vstřelili v 10. a 59. Hendrych, 20. Kubelka Tomáš, 25. Kubelka David, 48. Kubelka Josef, 68. Macek Patrik a za Vrchlabí v 51. Tauchman, 86. Renner. Trenér D. Votoček po utkání řekl: Domácím hráčům jsme usnadnili vítězství naší nedůslednou obrannou hrou.V soubojích o míč jsme byli všude druzí a nebyli jsme schopni konkurovat bojovnému nasazení domácích hráčů.

V úvodním kole náš soupeř zvítězil nad černým koněm soutěže Tatranem Hostinné na pokutové kopy, když po devadesáti minutách byl stav utkání  hraném v Třemešné na těžkém terénu 2:2 (1:2, PK 4:3). Sestava našich hostů v tomto utkání byla následující: Vočka Jakub, Kiss Petr, Kubelka Josef, Žaba Dominik, Pátý Milan, Macek Patrik (87 Pátý Jan), Hažer Jan, Kubelka Tomáš 46 (Schneider Jakub), Hruška Michal, Kubelka David, Hendrych Radomír (73. Jákl Jaroslav).

Naši hráči v prvním jarním utkání zvítězilo. FC Vrchlabí – FK Náchod 6:0 (4:0). Branky: 6. Fink, 8. Žďárský, 19. Zdržálek, 23. Hanuš, 60. Tomčík, 77. Zajíc. Sestava: Hladík – Hanuš (Navrátil), Pleva, Hawel (66. Mejsnar), Hájek – Zdržálek, Fink, Zajíc (77. Matěják), Tomčík, Mejvald (71. Tauchman) – Žďárský. Po počátečním oťukávaní Vrchlabí udeřilo a ve 4. minutě vstřelilo branku s přímého kopu. Na tento gól navazovala pěkná křídelní akce zakončená též brankou, a to bylo v 8. minutě. Do poloviny prvního poločasu domácí ještě dvěma brankami rozhodli celé utkání. Vrchlabští svou hrou bavili všech přítomné, a tím dali pozvánku na další víkend, kdy se utkají v derby 19. 3. od 15:00 s Bílou Třemešnou. Druhý poločas se snažili hosté korigovat, ale domácí mužstvo jim vstřelit branku nedovolilo a zatížilo konto soupeře dalšími brankami.