0
HT: 2 : 0
HT: 2 : 0

@

FC Vrchlabí vs. SK Sparta Úpice 6:0 (2:0). Střelci: 8. Zdržálek, 45. Mejsnar, 55. Mejsnar, 62. Mejsnar, 73. Zdržálek, 90. Zdržálek Sestavy: Hladík – Hanuš (73. Navrátil), Pleva, Hawel, Hájek – Zajíc (82. Tauchman), Tomčík, Fink, Kout, Zdržálek – Mejsnar (66. Kraus). Do dnešního zápasu jsme vstupovali s vidinou postupu do vyšší soutěže. Vstřelili jsme rychlou branku, ale do dalšího průběhu jsme měli jakoby svázané nohy. Na konci první půle se nám povedlo vstřelit gól jistoty a nervozita z nás spadla. Druhý poločas se již odehrával plně v naší režii, dobře jsme kombinovali, vytvořené brankové přležitosti proměňovali a důležité postupové body zůstali zaslouženě doma.

Hosté: Gratulujeme domácím k vítězství a postupu do přeboru. V utkání byli lepším mužstvem a zaslouženě vyhráli.