1
HT: 0 : 0
HT: 0 : 0

@

22. 4. 2017, 17:00 FK Mladé Buky – FC Vrchlabí 0:1 (0:0). Branka Hájek. Sestava Tuž – Hájek, Zajíc J., Mejsnar, Tauchman, Jech, Matěják, Pokorný, Janoch, Kraus, Janda. Střídali Hanuš, Panýr , Sedláček, Zajíc M. Počasí bylo proti fotbalu. Velký vítr a nerovný terén ovlivňoval hru. Vrchlabští se jako první dostali do šance, když P. Kraus minul hlavou, ve vyložené šanci, odkrytou branku. To bylo už v 5. minutě. Po té domácí nedali přísně nařízený  pokutový kop, brankář Vrchlabí střelu vystihl a zneškodnil. Druhá půle začala náporem hráčů z Mladých Buků, ale branku po svých šancích nevstřelili. Postupem času naši hráči přebírali otěže zápasu. Svoji snahu korunovali brankou po rohovém kopu. Po zbytek zápasu Vrchlabí bylo lepším týmem a na hřišti prvního celku tabulky zaslouženě zvítězilo.