HT: 1 : 0
HT: 1 : 0

@

Match Details

SK Jičín – FC Vrchlabí 6:0 (1:0). Branky: 26.+82. Miler 56. Kocourek 58. Veg T. 64. Voldán/PK/ 78. Mészáros. Sestava SK: Puš – Šaroun (75. Odvárko), Jeník, Ulvr, Bucek – Míka – Kocourek, Voldán (75. Mészáros), Miler, Veg (68. Sajdl) – Havel (61. Chramovský). FC Vrchlabí: Hladík – Hanuš (68. Tauchman), Havel, Hájek, Pleva – Hančovský, Novák (61. Stránský), Hradecký, Matěják – Žďárský (68. Kraus), Tomčík.

Roman Fictum, vedoucí mužstva: V prvním poločase jsme byli domácím více než vyrovnaným soupeřem, ale šance, kterých jsme neměli málo, jsme nevyužili. Vstup do druhé půle se nám vůbec nevydařil. Po deseti minutách jsme inkasovali druhý gól a během dalších osmi minut ještě dva a bylo po zápase. Náš herní projev nebyl špatný, ale musíme se zaměřit na bránící činnost celého mužstva.

Komentář JC: V herně vyrovnaném 1. poločase jsme se prosadili pouze po rohovém kopu, další nadějné příležitosti jsme špatně zrealizovali. Ve 2. poločase byl hodně důležitý druhý a vzápětí třetí gól, po kterém jsme se uklidnili a nacházeli další skulinky v obranné fázi soupeře. Chválím opět své mužstvo za poctivý přístup po všech stránkách. Odměnou nám je zasloužené vysoké vítězství.