0
HT: 3 : 0
HT: 3 : 0

@

Jiskra Hořice – FC Vrchlabí 3:0 (3:0). Sestava FC:  Hladík – Mejsnar, Kraus, Hanuš (80. Cink), Matěják – Hradecký, Fink, Stránský, Hančovský – Tomčík, Žďárský (63. Šafář).

Roman Fictum, vedoucí mužstva: Odehráli jsme další utkání, ve kterém jsme byli herně více než vyrovnaným soupeřem, ale opět jsme se nevyvarovali chyb v bránící činnosti, za což nás domácí tým potrestal třemi brankami a zaslouženě zvítězil.

JI. Hořice: Důležité utkání pro nás začalo rychlou brankou ihned po rozehrání a v 15. minutě dobře zahraným rohovým kopem. To nás uklidnilo a třetí branka těsně před poločasem utkání definitivně rozhodla. Druhý poločas jsme zvládli dobře takticky a dohráli s čistým kontem. Pochvala všem hráčům za skvěle zvládnutou první šestinu soutěže.