2
HT: 0 : 1
HT: 0 : 1

@

FC Vrchlabí – FK Chlumec nad Cidlinou 1:2 (0:1). Sestava: 1  Hladík Patrik, 2  Hanuš Marek, 3  Hawel Lukáš, 4  Mejsnar Lubor, 5  Pleva Jaroslav, 6  Hančovský Šimon, 7  Kout Zdeněk, 8  Fink Jan, 9  Stránský Martin, 14  Žďárský Petr, 16  Tomčík Milan, 10  Panýr Jaroslav, 11  Matěják Ondřej, 12  Bürger David, 15  Šafář Petr.

Vedoucí mužstva R.  Fictum: Do dnešního zápasu jsme vstupovali s vědomím, že už musíme bodovat. Bohužel jsme v osmé minutě vyrobili hrubku v obraně, kterou soupeř potrestal a museli jsme dotahovat. Srovnat skóre se nám podařilo až na začátku druhé půle. Od té doby jsme měli více ze hry, tlačili jsme se do zakončení, ale další branku se nám vstřelit nepodařilo. Dvacet minut před koncem jsme dostali po sporné ofsidové situaci druhý gól a už jsme nebyli schopni nepříznivý stav zvrátit.