0
HT: 4 : 0
HT: 4 : 0

@

FC Vrchlabí B – TJ Jiskra Podhůří 8:0 (4:0). Branky: Fink 2, Kraus 2, Janoch, Stránský, Panýr, Jech, Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 1:1 ČK: 0:0.  Diváci: 106. Sestava FC VR: Tuž David, Bürger David, Zajíc Jan (K), Mejsnar Lubor, Janoch Martin, Janda Václav, Fink Jan, Pokorný Vladimír, Stránský Martin, Tauchman Michal, Kraus Pavel. Střídali: Sedláček Martin, Panýr Jaroslav, Jech Kryštof, Blažek Pavel, Tomčík Milan.

Za pěkného počasí se derby odehrálo v režii do domácího Vrchlabí. O osudu utkání bylo rozhodnuto v druhé polovině prvního poločasu, když během šesti minut vstřelilo tři branky a navýšilo své vedení na 4:0. Ve druhém poločasu vrchlabští navyšovali vedení. Hartečtí se v závěru dostali do několika tutovek, ale domácí brankář je všechny zneškodnil a Vrchlabí si připsalo zasloužené tři body.

Výsledky kola: TJ Baník Rtyně v Pod. – Sokol Vítězná 1:4 (0:1), TJ Baník Žacléř A – TJ Sokol Malé Svatoňovice 6:1 (1:1), SK Janské Lázně – TJ Jiskra Bohuslavice 2:1 (1:1), FK Mostek A – FK Sokol Volanov 2:1 (0:1), MFK Trutnov C – TJ Strážné 2:1 (1:0), FK Poříčí u Trutnova – SK Spartak Hajnice 2:1 (1:0).