Match Centre - 20.5.2018 - 14:30

Východočeský přebor 

FC Vrchlabí FC Vrchlabí
6
FC Spartak Rychnov n/Kn.
0
HT: 2 : 0

@ Vrchlabí

Match Details

FC Vrchlabí – FC Rychnov nad Kněžnou 6:0 (2:0).

Střelci: 9. Farský Pavel, 25. Farský Pavel, 49. Kršík Dominik, 65. Hawel Marek, 78. Kršík Dominik, 87. Renner Daniel

Sestava FC Vrchlabí: Matoušek Martin, Cink Jonáš (C) (56.Hawel Marek), Paulíček Adam (77.Binar David), Šimůnek Jan, Montagna Rino, Blažej Jan (46.Renner Daniel), Štefan David (70.Šolc Vojtěch), Hladík Patrik, Šafář Petr (62.Dressler Vojtěch), Farský Pavel, Kršík Dominik (83.Tran David), Šolc Vojtěch, Dressler Vojtěch, Binar David, Tran David, Hawel Marek, Renner Daniel.

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. SK Pardubičky 25 22 0 3 133:31 66 1 1
2. MFK Nové Město nad Metují 26 22 0 4 126:44 66 1 1
3. FC Slavia Hradec Králové 27 22 0 5 131:28 65 1 0
4. FK Jaroměř 24 20 0 4 116:37 56 4 0
5. FC Vrchlabí 27 17 0 10 112:49 54 0 3
6. Chlumec/Lovčice 26 16 0 10 104:57 47 2 1
7. Č. Kostelec/Č. Skalice 26 14 0 12 81:64 41 3 2
8. Hronov/Stárkov 26 12 0 14 65:76 37 1 2
9. Hořice/Bělohrad 25 11 0 14 55:82 33 0 0
10. Kostelec/Častolovice 27 10 0 17 50:88 32 1 3
11. TJ Slovan Broumov 27 10 0 17 54:94 30 2 2
12. SK Týniště nad Orlicí 27 9 0 18 55:85 29 0 2
13. SK Solnice 27 9 0 18 66:87 28 1 2
14. Nová Paka/Stará Paka 26 8 0 18 63:86 25 1 2
15. FC Spartak Rychnov n. Kn. 27 8 0 19 39:86 20 4 0
16. TJ Tatran Hostinné 27 0 0 27 18:274 1 0 1

26. kolo

Neděle 20. 5. 2018 14:45

Rozhodčí: Bogdan Michal.

Neděle 20. 5. 2018 14:30

Rozhodčí: Vitvar Martin.

Neděle 20. 5. 2018 13:00

Rozhodčí: Hofman Miloš.

Sobota 19. 5. 2018 14:30

Rozhodčí: Jindáček Milan.

Sobota 19. 5. 2018 14:30

Rozhodčí: Mlynář Michal.

Sobota 19. 5. 2018 14:30

Rozhodčí: Vích Patrik.

Sobota 19. 5. 2018 13:00

Rozhodčí: Matějka Jakub – Nývlt Roman, Klečka Ivan.

Sobota 19. 5. 2018 10:15
SK PardubičkyČ. Kostelec/Č. Skalice

Rozhodčí: Morávek David – Jakoubek Jiří Štěpán, Žák Pavel.

19. kolo

Středa 23. 5. 2018 17:00
Hronov/Stárkov FK Jaroměř

Rozhodčí: Buchta Petr.

27. kolo

Sobota 26. 5. 2018 10:30
Kostelec/ČastoloviceFK Jaroměř

Rozhodčí: Filip Miroslav.

Sobota 26. 5. 2018 13:00
FC Slavia Hradec KrálovéFC Vrchlabí
Sobota 26. 5. 2018 14:45
Chlumec/Lovčice Nová Paka/Stará Paka

Rozhodčí: Kánská Blažena – Podhajský Patrik, Rychtár Tomáš.

Sobota 26. 5. 2018 14:45
SK Týniště nad OrlicíSK Solnice

Rozhodčí: Špaček Ladislav.

Neděle 27. 5. 2018 10:00
MFK Nové Město nad MetujíFC Spartak Rychnov n. Kn.

Rozhodčí: Hofman Miloš.

Neděle 27. 5. 2018 14:00
Č. Kostelec/Č. Skalice Hronov/Stárkov

Rozhodčí: Doubic Patrik – Klečka Ivan, Matějka Jakub.

Neděle 27. 5. 2018 14:15
Hořice/Bělohrad TJ Tatran Hostinné

Rozhodčí: Odvárko Jakub.

Subs
Name GLS Cards
Binar David ← Paulíček Adam
Dressler Vojtěch ← Šafář Petr
Hawel Marek ← Cink Jonáš
1
Renner Daniel ← Renner Daniel
1
Šolc Vojtěch ← Štefan David
Tran David ← Kršík Dominik