2
HT: 1 : 1
HT: 1 : 1

@

TJ Sokol Nepolisy – FC Vrchlabí B 5:2 (1:1). STŘELCI: 6. Pokorný Pavel, 58. Tlustý Martin, 73. Tlustý Martin, 83. Tlustý Martin, 52. Doseděl Ladislav – 12. Cink Jonáš, 48. Tauchman Martin. Sestava FC Vrchlabí:  Tuž David, Montagna Rino, Zajíc Jan, Cink Jonáš (C), Jech Kryštof, Bürger David, Tauchman Martin, Pokorný Vladimír, Šafář Petr, Zajíc Antonín, Slavík Michal (73. Šimůnek Jan). V úvodu prvního poločasu šli domácí do vedení. Vrchlabským se podařilo již po chvíli vyrovnat, po chybě brankaře, dalekonosnou střelou Cinka. Poločasový výsledek zůstal i přes další šance na obou stranách nezměněn. Druhá polovina zápasu začala chybou domácích a bylo 2:1 pro naše hráče. Hráči našeho soupeře, po chvíli tápání zabrali, výsledek otočili a vedení si s přehledem pohlídali. Rozhodčí během celého zápasu toleroval tvrdší hru, což svědčilo především domácím. Děkujeme vrchlabským dorostencům, pro které byl zápas velká zkušenost, a bez nich by bylo nuceno Vrchlabí odehrát zápas s minimem hráčů. Vyzdvihujeme i korektní domácí fanoušky.