Mladší žáci – zápasy

 

F1A Mladší žáci – skupina A, podzim 2018

1. Lánov TJ LÁNOV
2. Hostinné TJ TATRAN HOSTINNÉ
3. Rozkoš SK ROZKOŠ
4. Jaroměř FK JAROMĚŘ
5. Broumov TJ SLOVAN BROUMOV
6. Vrch/TU B FC VRCHLABÍ/MFK TRUNOV B
7. Žacléř TJ BANÍK ŽACLÉŘ
8. Dvůr TJ DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM
9. Č.Kost/Rtyně TJ ČERVENÝ KOSTELEC/TJ BANÍK RTYNĚ

Rozlosování KP MŽ – podzim 2018:


pořadatel termín účastníci
1. kolo SO,NE 01.-02.09. 1 2 3
 
  Jaroměř NE 02.09., 10,00 Jaroměř Broumov Vrch/TU B
 
2. kolo SO,NE 08.-09.09. 1 2 3
  Lánov SO 08.09., 09,00 Lánov Jaroměř Žacléř
  Broumov SO 08.09., 09,00 Hostinné Broumov Dvůr
  Vrchlabí SO 08.09., 09,00 Rozkoš Vrch/TU B Č.Kost/Rtyně
3. kolo SO,NE 15.-16.09. 1 2 3
  Lánov SO 15.09., 09,00 Lánov Broumov Č.Kost/Rtyně
  Hostinné NE 16.09., 09,00 Hostinné Vrch/TU B Žacléř
  Jaroměř NE 16.09., 13,30 Rozkoš Jaroměř Dvůr
4. kolo SO,NE 22.-23.09. 1 2 3
  Vrchlabí SO 22.09., 09,00 Lánov Vrch/TU B Dvůr
  Hostinné NE 23.09., 09,00 Hostinné Jaroměř Č.Kost/Rtyně
  Žacléř SO 22.09., 12,30 Rozkoš Broumov Žacléř
5. kolo SO,NE 29.-30.09. 1 2 3
  Česká Skalice SO 29.09., 10,00 Lánov Hostinné Rozkoš
  Broumov SO 29.09., 09,00 Jaroměř Broumov Vrch/TU B
  Dvůr Králové SO 29.09., 09,00 Žacléř Dvůr Č.Kost/Rtyně
6. kolo SO,NE 06.-07.10. 1 2 3
  Jaroměř NE 07.10., 09,00 Lánov Jaroměř Žacléř
  Hostinné NE 07.10., 09,00 Hostinné Broumov Dvůr
  Česká Skalice SO 06.10., 10,00 Rozkoš Vrch/TU B Č.Kost/Rtyně
7. kolo SO,NE 13.-14.10. 1 2 3
  Rtyně SO 13.10., 10,00 Lánov Broumov Č.Kost/Rtyně
  Žacléř SO 13.10., 09,00 Hostinné Vrch/TU B Žacléř
  Dvůr Králové SO 13.10., 09,00 Rozkoš Jaroměř Dvůr
8. kolo SO,NE 20.-21.10 1 2 3
  Vrchlabí NE 21.10., 09,00 Lánov Vrch/TU B Dvůr
  Hostinné NE 21.10., 09,00 Hostinné Jaroměř Č.Kost/Rtyně
  Broumov NE 21.10., 09,00 Rozkoš Broumov Žacléř
9. kolo SO,NE 27.-28.10. 1 2 3
  Lánov SO 27.10., 10,00 Lánov Hostinné Rozkoš
  Broumov SO 27.10., 09,00 Jaroměř Broumov Vrch/TU B
  Rtyně SO 27.10., 10,00 Žacléř Dvůr Č.Kost/Rtyně
10. kolo SO,NE 03.-04.11. 1 2 3
  Broumov NE 04.11., 10,00 Lánov Broumov Č.Kost/Rtyně
  Vrchlabí, UMT NE 04.11., 09,00 Hostinné Vrch/TU B Žacléř
  Česká Skalice SO 03.11., 10,00 Rozkoš Jaroměř Dvůr