V neděli muži A do Rychnova

V nedělním utkání naši muži, posíleni bodovým ziskem v domácím zápasu, zavítají na hřiště  FC Rychnov nad Kněžnou. Utkání začíná v 15 hodin a půjde o zápas týmů z konce tabulky. V minulém kole naši zvítězili nad SK Libčany a náš soupeř podlehl v domácím utkání 4:3 s Červeným Kostelcem.

V podzimním utkání FC Vrchlabí nad Rychnovem zvítězilo 4:1. Branky: 50. Tomčík Milan 28. Hájek Lukáš 55. Tomčík Milan 85. Tomčík Milan – 60. Pohl Stanislav

K utkání FC Vrchlabí: Od první minuty se hrál rychlý, bojovný fotbal. Nám se dařila kombinační hra, dobře a bez chyb jsme bránili a díky tomu jsme se ujali zaslouženě vedení. Ve druhé půli jsme pokračovali v naší důsledné hře a zaslouženě dovedli utkání do vítězného konce. K hladkému průběhu utkání přispěla i trojice rozhodčích, která si věděla rady i ve složitějších situacích.

FC Rychnov: Co říci k utkání. Hrůzostrašný výsledek – žádné stromy nerostou do nebe – bude to těžká sezóna. Realita – před každou brankou jsme my neproměnili svou šanci – heslo – nedáš dostaneš plně platilo. Dnes při nás nestálo pověstné štěstíčko a ani nejvyšší bohové nám nebyli nakloněni. Tak snad příště. Závěrem gratuluji domácím k výhře, chválím diváky a maličko závidím zázemí – zaplaťpánbůh i v Rychnově se věci mění.

Další zápasy FC Vrchlabí o víkendu

Starší žáci: FC Vrchlabí – MFK N. Město nad Metují, Vejsplachy, 18. 3. od 12 hodin

Zápas staršího dorostu v Broumově byl zrušen.