Víkend 20. 10 – 21. 10, Muži A na hřišti lídra bodovali

VOTROK Krajský přebor dospělých

SK Libčany – FC Vrchlabí A 2:1 (1:1) Pen: 5:4. STŘELCI: 44. Mařas Michael – 30. Hanuš Marek. Sestava FC Vrchlabí: Janalík František, Hanuš Marek, Hawel Lukáš, Hájek Lukáš, Kout Zdeněk (C), Hladík Patrik (73. Fink Jan), Blažej Jan, Kraus Pavel (61.Hampl Tomáš), Žďárský Petr, Wojcik Dan (86.Šafář Petr, 90. Farský Pavel), Navrátil Tomáš. Švejdar Jan.

Petr Zieris, FC Vrchlabí: V utkání se suverénem soutěže jsme sehráli vyrovnanou partii a netahali rozhodně za kratší konec. Šli jsme sice do vedení ,ale v poslední minutě poločasu jsme si po nedorozumění nechali dát branku. Ve druhém poločase se hrál svižný fotbal, nicméně ke vstřelení branky již nedošlo. V penaltové loterii byli úspěšnější domácí a tak si odvážíme cenný bod. Ke slušnému utkání přispěl i kvalitní výkon rozhodčích.

Komentář z Libčan: S nadsázkou lze říci, že jsme se ziskem dvou bodů už zřejmě definitivně zachránili v letošním ročníku přeboru. Nicméně – tento víkend k nám přijel dobře připravený soupeř, který zejména v prvním poločase „kousal“ a podařilo se mu vstřelit nám třetí branku během jedenácti zápasů podzimu. Naštěstí se nám podařilo ještě do poločasové přestávky vyrovnat a ve druhém poločase jsme již byli lepším týmem. Ovšem druhou branku se nám vstřelit nepodařilo, takže o vítězi rozhodl až penaltový rozstřel.

Aktuální kolo: FC Slavia Hradec Králové – RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov 2:1 (2:1), FK Kostelec nad Orlicí – SK Jičín 2:0 (0:0), FK Chlumec nad Cidlinou – SK Dobruška 1:2 (1:1) Pen: 9:10, TJ Jiskra Hořice – TJ Červený Kostelec 3:1 (2:1), TJ Lázně Bělohrad – FK Vysoká n/L. 2:3 (1:1), FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – SK Sobotka 2:1 (1:0), FK Jaroměř – TJ Sokol Třebeš 3:1 (1:0).

Příští kolo: Neděle 28. 10. 2018 14:30 FC Vrchlabí A – FC Slavia Hradec Králové, SK Jičín – TJ Červený Kostelec, SK Sobotka – FK Jaroměř, FK Vysoká n/L. – FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, FK Kostelec nad Orlicí – SK Libčany, RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov – TJ Lázně Bělohrad, SK Dobruška – TJ Jiskra Hořice, TJ Sokol Třebeš – FK Chlumec nad Cidlinou.

JAKO 1. B třída mužů – skupina A

FC Vrchlabí B – FK Kopidlno 0:1 (0:0). Sestava FC Vrchlabí. Švejdar Jan, Montagna Rino (78. Sedláček Martin), Zajíc Jan (C), Cink Jonáš, Hampl Tomáš, Jech Kryštof, Bürger David (33.Slavík Michal), Stránský Martin (52.Kraus Pavel), Pokorný Vladimír, Blažej Jan(52.Blažek Pavel), Tauchman Martin (52.Šafář Petr). Tuž David.

Komentář FC Vrchlabí: Vyrovnaný zápas, když po bezbrankovém poločasu se v úvodu druhé části podařilo hostům, po chybách domácích, jít do vedení. Vrchlabí mohlo po té vyrovnat, ale štěstěna byla proti. V dalším průběhu hosté hrozili z rychlých protiútoků a vrchlabští jim komplikovanou hrou šli naproti. Přes šance na obou stranách stav zůstal nezměněn, proto si body odvážejí hosté.

Aktuální kolo: TJ SOKOL Bílá Třemešná – TJ Jiskra Kocbeře 2:3 (1:1), SK Miletín – TJ Sokol Staré Buky 5:0 (4:0), TJ Dvůr Králové nad Labem B – TJ Sokol Nemyčeves 4:1 (1:0), 1. Fotbalový klub Nová Paka – TJ Sokol Železnice 3:4 (2:2), FK Dolní Kalná – TJ Slavoj Skřivany 1:3 (0:0), TJ Sokol Nepolisy – TJ Tatran Hostinné 2:1 (1:1)

Premier Steel KP dorostu U 19

FC Slavia HK – FC Vrchlabí 4:0 (1:0). Sestava FC Vrchlabí: Matoušek Martin (C), Šimůnek Jan, Štefan David, Farský Pavel (65.Pacholík Daniel), Šafář Petr, Hawel Marek, Renner Daniel, Kršík Dominik, Dressler Vojtěch (58.Šolc Vojtěch), Slavík Michal, Tauchman Martin. Klekner Jan, Krajník Matouš.

Aktuální kolo: FK Kostelec n. O./AFK Častolovice – TJ Lokomotiva Borohrádek 2:1 (0:0) Pen: 5:4, MFK Nové Město nad Metují – TJ Červený Kostelec/AFK Hronov 2:0 (1:0), 1. FK NoPaka/TJ Sokol StPaka – FC Nový Hradec Králové 2:1 (0:0) Pen: 4:3, SK Týniště nad Orlicí – FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 2:0 (2:0), TJ Sokol Stěžery – TJ Slovan Broumov 3:2 (1:0), FK Jaroměř – TJ Slavoj Předměřice nad Labem 4:3 (1:1) Pen: 4:3.

DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15

FC Vrchlabí/MFK Trutnov B – MFK Nové Město nad Metují 6:0 (3:0). Střelci: 10. Valnoha Roman, 15. Boháč Adam, 18. Podrazil Stanislav, 41. Mařík Matěj, 44. Podrazil Stanislav, 70. Pokorný Ondřej. Sestava FC Vrchlabí: Petrů Miroslav, Psohlavec Jiří, Pokorný Ondřej, Dědek Jan, Nepolský Dominik, Boháč Adam, Valnoha Roman(C), Kout Filip, Štětina Matěj, Mařík Matěj, Podrazil Stanislav, Skalický Štěpán, Adam Matěj, Březina Jakub.

Příští kolo: Sobota 27. 10. 2018 12:15TJ Červený Kostelec – FC Vrchlabí/MFK Trutnov B

Dohrávka:   Čtvrtek 25. 10. 2018 16:15 SK Vysoké Mýto – FC Vrchlabí/MFK Trutnov B

MB 28.10. 14:30 TJ Tatran Hostinné FC Vrchlabí B Hostinné

Sobota 20. 10. 15:30 SK Libčany – FC Vrchlabí. Dne 20. 10 sehrají muži A v Krajské přeboru další utkání. Tentokrát to bude zápas se suverénem Votrok KP. Mužstvo SK Libčany během podzimní části neztratilo ani bod a z třiceti body má 9 bodů náskok na své pronásledovatele. Mezi jednadvacetibodové patří i náš celek, který se nachází na třetím místě, za druhou Třebší. FC Vrchlabí po dvou domácích výhrách pojede do Libčan určitě ne odevzdaně a pokusí se překvapit a domácí připravit o první body.

Neděle Vejsplachy, 21. 10. od 15:30 hostí naše rezerva mužů celek z Kopidlna. Naší by měli navázat na dobré výkony z úvodu soutěže, když v minulých kolech se B-mužstvu mužů nedařilo, zejména díky vlastním chybám. Dvě prohry ze hřišť soupeřů FC Vrchlabí B srazily do druhé poloviny tabulky. Přijďte povzbudit naše hráče.

SP 20.10. 9:00 FC Vrchlabí TJ Č. Kostelec/TJ Rtyně Vrchlabí 11:10
MP 20.10. 12:00 Nové Město/Rozkoš FC Vrchlabí Skalice 15:15
SDA 20.10. 13:00 FC Slavia HK FC Vrchlabí A Slavia 4:0
21.10. 9:00 FC Vrchlabí/ Trutnov TJ Lánov Vrchlabí
21.10. 11:00 FC Vrchlabí/ Trutnov TJ Dvůr Králové Vrchlabí
21.10. 13:15 FC Vrchlabí/ Trutnov MFK Nové Město Vrchlabí
MB 21.10. 15:30 FC Vrchlabí B FK Kopidlno Vrchlabí