Zápasy 22. 4. a 23. 4. 2017

Muži 1. A třída

23. 4. 2017, 17:00 FC Nový HK – FC Vrchlabí 0:2 (0:0). Branky: Zdržálek 2. Sestava: Hladík –  Hájek, Pleva, Zajíc A., Navrátil, Hawel, Kout, Fink, Tomčík, Zdržálek, Žďárský. Stř. Matěják, Hanuš Marek, Hradecký, Mejsnar. Vedoucí mužstva Roman Fictum: Za nepříznivého větrného počasí se hrál vyrovnaný bojovný fotbal. Měli jsme sice více ze hry, ale vypracované šance jsme neproměnili. To se nám povedlo až po hodině hry, když jsme využili brejkovou situaci. Druhý gól jsme přidali deset minut před koncem z pokutového kopu a zaslouženě si odvezli tři body a deváté vítězství v řadě.

Východočeský přebor SD

SK Pardubičky – FC Vrchlabí 3:2 (0:1) 22. 4. 2017, 10:15. Branky: Blažej, Balog. Sestava: Hladík, Nývlt, Cink, Hanuš, Blažej, Šimůnek, Hradecký, Tomčík, Balog, Farský, Blažek. Střídal Renner.

Okresní přebor muži

22. 4. 2017, 17:00 FK Mladé Buky – FC Vrchlabí 0:1 (0:0). Branka Hájek. Sestava Tuž – Hájek, Zajíc J., Mejsnar, Tauchman, Jech, Matěják, Pokorný, Janoch, Kraus, Janda. Střídali Hanuš, Panýr , Sedláček, Zajíc M. Počasí bylo proti fotbalu. Velký vítr a nerovný terén ovlivňoval hru. Vrchlabští se jako první dostali do šance, když P. Kraus minul hlavou, ve vyložené šanci, odkrytou branku. To bylo už v 5. minutě. Po té domácí nedali přísně nařízený  pokutový kop, brankář Vrchlabí střelu vystihl a zneškodnil. Druhá půle začala náporem hráčů z Mladých Buků, ale branku po svých šancích nevstřelili. Postupem času naši hráči přebírali otěže zápasu. Svoji snahu korunovali brankou po rohovém kopu. Po zbytek zápasu Vrchlabí bylo lepším týmem a na hřišti prvního celku tabulky zaslouženě zvítězilo.

Komentář Mladé Buky: V chladném počasí vlétli domácí do zápasu aktivněji než hosté a začátek utkání patřil jim. První jasnou šanci měl domácí Ruml, který v samostatném nájezdu na gólmana neproměnil. O pár minut později kopali domácí penaltu a Brhel penaltu také neproměnil. Vrchlabí mělo první velkou šanci z rohového kopu, který líznul břevno domácího gólmana. Druhý poločas začal opět aktivnějším mužstvem domácích, kteří ne a ne vstřelit gól. Po jasných šancích Rumla, Štěpánka bylo stále skóre 0:0 z čehož hosté vyšli lépe a z rohového kopu vstřelili gól hlavou. Od té doby byli hosté aktivnější a tak skončil zápas 0:1. Závěrem snad jen říci, že by jsme měli spadnout nohama na zem, poctivě VŠICHNI trénovat, včetně gólmanů a jít za jediným cílem, který máme.

Krajský přebor MD

23. 4. 2017, 11:15 FC Vrchlabí – Kostelec/Častolovice 5:1 (1:0). Branky: Tauchman 2, Šafář 2, Renner. Sestava: Matoušek, Paulíček, Šimůnek, Tauchman, Krajník, Farský, Mařík, Šafář, Renner, Šolc, Tran. Střídali. Macho, Choura, Matloch. Trenér M. Hanuš, trenér: Dnešní utkání ovlivnil silný vítr. Přesto, že se nám dneska hra moc nedařila, tak jsme si vytvořili spoustu šancí. Nedařilo se nám je však proměňovat a tak se utkání zlomilo až v průběhu druhého poločasu.

Krajský přebor SŽ

23. 4. 2017, 9:30 FC Vrchlabí – Kostelec/Častolovice 2:0 (1:0). Branky: Jirsa, Hawel. Sestava: Klekner, Mader, Volech, Jirsa, Štefan, Martinec, Hladík, Hawel, Mlejnek, Zuzánek, Binar. Střídali: Adam, Jirousek, Rada.

Krajský přebor MŽ – Jaroměř 23. 4. 2017, 13:00

Krajský přebor SP – turnaj Hostinné 23. 4. 2017, 9:40

FC Vrchlabí – Chlumec/RMSK 0:4 (0:0), FC Vrchlabí – TJ Tatran Hostinné 10:4 (7:2), FC Vrchlabí – Miletín/Javorka 11:4 (5:2)

Okresní přebor MP – turnaj Mladé Buky 22. 4. 2017, 10:00

TJ Lánov – FC Vrchlabí 7:5 (2:3) Branky FC Vr: Jirka Martin 2, Votoček Lukáš 2, Barák Václav. Mladé Buky – FC Vrchlabí 10:7 (7:2). Branky FC Votoček Lukáš 3, Šteinc Patrik, Jirka Martin, Zábranský Kamil, Posker Ondřej.