Vrchlabská mužstva vítězně

I.A-Třída muži:

FK Černilov – FC Vrchlabí 0:1 (0:0), Branka: Žďárský. Sestava: Hladík, Hawel, Pleva, Hájek, Hanuš, Kout, Fink, Mejvald,  Zdržálek, Žďárský, Mejsnar. Střídali Janoch, Matěják, Tauchman, Kraus, Navrátil.

Vrchlabí získalo cenné tři body za vítězství. Hrací plocha smazala rozdíl mezi mužstvy a nedovolila vrchlabským hrát svoji hru. Vrchlabí rozhodlo o svém vítězství ve druhém poločasu, když branku vstřelil v 54. minutě Žďárský. Soupeřovu snahu o vyrovnání hráči Vrchlabí eliminovali a  tak důležité body si odváží domů.

Roman Fictum, vedoucí mužstva FC VR: Na malém a nerovném hřišti se bohužel nedá hrát kombinační fotbal, což nám dost svazovalo nohy. Hráči se museli vyrovnat s velkým množstvím osobních soubojů. Z vypracovaných šancí se nám podařilo alespoň jednu využít a díky tomu jsme si odvezli tři body.

Šmied Martin,sekretář domácí: Tým Vrchlabí je ideálně poskládaný pro působení v kraji. Přestože měl po většinu zápasu územní převahu, počet brankových příležitostí byl na obou stranách vyrovnaný. Jejich proměňování je pro nás obehraná písnička.

Východočeský přebor SD:

FC Vrchlabí – FK Jaroměř 3:0 (2:0), Branky: 10.  75. Hančovský, 18. Šafář. Sestava: Hladík – Nývlt, Hanuš, Cink, Tauchman – Blažej, Tomčík (81.Šimůnek), Farský (65.Kršík) – Hančovský, Šafář (58.Blažek), Balog.

Michael Hradecký-trenér FC: Kluci dnes podali slušný výkon. Po celé utkání jsme měli převahu a zaslouženě vyhráli.

Miloš Exnar, Petr Koller – trenér hosté: Dnes mi nezbývá nic jiného než pogratulovat soupeři k vítězství, které je naprosto zasloužené. Předčil nás ve všech směrech.

14 FK Náchod B 15 3 12 0 0 25:74 9

KP mladšího dorostu: FC Vrchlabí – SK Jičín/Javorka 3:1 (2.1). Branky: 14.Farský, 35.Kršík, 42.Renner. Sestava: Matoušek – Šimůnek, Krajník, Šolc, Matloch- Tauchman (54.Tran), Renner. Farský(60.Pacholík), Mařík – Kršík, Šafář(67.Štefan)

M. Hanuš, trenér FC VR: V prvním poločase jsme nepodali dobrý výkon. Nedařila se nám kombinace a i když jsme ho vyhráli, tak soupeř působil lepším dojmem. Ve druhé půli jsme se uklidnili a trochu zpřesnili hru. Věřím, že dokážeme podat příště lepší výkon.