A mužstvo – historie

Rozlosování & Výsledky
Date Venue   Opponent Competition Result
12 Lis, 14:00 H FK Vysoká nad Labem 1. A třída 2 : 2
05 Lis, 14:00 H TJ Sokol Třebeš B 1. A třída 7 : 0
29 Říj, 14:30 H SK Miletín 1. A třída 0 : 0
21 Říj, 15:30 A RMSK Cidlina B 1. A třída 3 : 4
14 Říj, 16:00 H FK ROJEK Kostelec nad Orlicí 1. A třída 1 : 3
07 Říj, 12:30 A FC Slavia Hradec Králové B 1. A třída 0 : 1
01 Říj, 16:00 H SK Bystřian Kunčice 1. A třída 0 : 1
24 Zář, 16:30 A TJ Sokol Železnice 1. A třída 5 : 0
17 Zář, 16:30 H SK Třebechovice pod Orebem 1. A třída 0 : 0
10 Zář, 17:00 A TJ Sokol Stěžery 1. A třída 2 : 0
03 Zář, 17:00 H MFK Nové Město nad Metují 1. A třída 6 : 1
26 Srp, 10:30 A FC Nový Hradec Králové 1. A třída 2 : 1
20 Srp, 17:00 H TJ Slovan Broumov 1. A třída 3 : 0
13 Srp, 17:00 A Placeholder SK Roudnice 1. A třída 0 : 0
06 Srp, 17:00 H Placeholder MFK Trutnov 1. A třída 0 : 1
03 Čvn, 12:30 H TJ Slovan Broumov 1. A třída 2 : 1
09 Říj, 15:30 A TJ Jiskra Hořice 1. A třída 4 : 2
17 Čvn, 17:00 A Placeholder Tj Sokol Roudnice 1. A třída 3 : 3
10 Čvn, 17:00 H TJ Sokol Nepolisy 1. A třída 7 : 0
04 Čvn, 17:00 A TJ Sokol Třebeš 1. A třída 2 : 2
28 Kvě, 17:00 H Placeholder MFK Trutnov 1. A třída 7 : 1
20 Kvě, 17:00 A Placeholder TJ Lokomotiva HK 1. A třída 0 : 1
14 Kvě, 17:00 H SK Sparta Úpice 1. A třída 6 : 0
06 Kvě, 17:00 A TJ Tatran Hostinné 1. A třída 2 : 4
30 Dub, 17:00 H Placeholder SK Týniště nad Orlicí 1. A třída 6 : 1
23 Dub, 17:00 A FC Nový Hradec Králové 1. A třída 0 : 2
16 Dub, 17:00 H SK Třebechovice pod Orebem 1. A třída 6 : 1
08 Dub, 16:30 A SK Sobotka 1. A třída 0 : 3
02 Dub, 16:00 H SK Bystřian Kunčice 1. A třída 2 : 0
26 Bře, 15:00 A FK Černilov 1. A třída 0 : 1
19 Bře, 15:00 H Placeholder Tj Sokol Bílá Třemešná 1. A třída 6 : 2
12 Bře, 14:30 H FK Náchod 1. A třída 6 : 0
12 Lis, 14:00 A TJ Sokol Nepolisy 1. A třída 2 : 4
06 Lis, 14:00 H TJ Sokol Třebeš 1. A třída 4 : 1
30 Říj, 14:30 A Placeholder MFK Trutnov 1. A třída 3 : 1
23 Říj, 15:30 H Placeholder TJ Lokomotiva HK 1. A třída 4 : 0
15 Říj, 16:00 A SK Sparta Úpice 1. A třída 1 : 2
09 Říj, 16:00 H TJ Tatran Hostinné 1. A třída 4 : 0
02 Říj, 16:30 A Placeholder SK Týniště nad Orlicí 1. A třída 2 : 3
28 Zář, 16:30 H Placeholder Tj Sokol Roudnice 1. A třída 1 : 0
25 Zář, 16:30 H FC Nový Hradec Králové 1. A třída 4 : 0
18 Zář, 17:00 A SK Třebechovice pod Orebem 1. A třída 0 : 3
11 Zář, 17:00 H SK Sobotka 1. A třída 4 : 1
03 Zář, 17:00 A SK Bystřian Kunčice 1. A třída 6 : 2
28 Srp, 17:00 H FK Černilov 1. A třída 5 : 0
20 Srp, 17:00 A Placeholder Tj Sokol Bílá Třemešná 1. A třída 6 : 2
14 Srp, 17:00 A FK Náchod 1. A třída 5 : 1
19 Čvn, 17:00 H SK Bystřian Kunčice 1. A třída 6 : 0
12 Čvn, 17:00 A TJ Jiskra Hořice 1. A třída 4 : 0
05 Čvn, 17:00 H SK Libčany 1. A třída 0 : 1
28 Kvě, 17:00 A SK Miletín 1. A třída 3 : 2
22 Kvě, 17:00 H Placeholder FC České Meziříčí 1. A třída 2 : 0
14 Kvě, 17:00 A SK Třebechovice pod Orebem 1. A třída 3 : 0
08 Kvě, 17:00 H FC Nový Hradec Králové 1. A třída 0 : 1
01 Kvě, 17:00 A Placeholder Tj Sokol Roudnice 1. A třída 0 : 2
24 Dub, 17:00 H SK Sparta Úpice 1. A třída 3 : 1
17 Dub, 17:00 A FK Černilov 1. A třída 1 : 1
13 Dub, 17:00 A Placeholder Tj Sokol Bílá Třemešná 1. A třída 2 : 3
10 Dub, 16:30 H SK Sobotka 1. A třída 5 : 0
02 Dub, 16:00 A TJ Sokol Nepolisy 1. A třída 5 : 2
27 Bře, 15:00 A TJ Lázně Bělohrad 1. A třída 3 : 2
20 Bře, 15:00 A TJ Sokol Třebeš 1. A třída 1 : 0
08 Lis, 14:00 H TJ Jiskra Hořice 1. A třída 2 : 0
31 Říj, 14:00 A SK Libčany 1. A třída 1 : 0
25 Říj, 14:30 H SK Miletín 1. A třída 3 : 1
17 Říj, 15:30 A Placeholder FC České Meziříčí 1. A třída 0 : 2
11 Říj, 16:00 H SK Třebechovice pod Orebem 1. A třída 2 : 3
04 Říj, 16:00 A FC Nový Hradec Králové 1. A třída 2 : 0
27 Zář, 16:30 H Placeholder Tj Sokol Roudnice 1. A třída 4 : 1
19 Zář, 16:30 A SK Sparta Úpice 1. A třída 2 : 3
19 Zář, 11:15 H FC Slavia Hradec Králové 1. A třída 0 : 2
13 Zář, 17:00 H FK Černilov 1. A třída 0 : 1
05 Zář, 17:00 A SK Sobotka 1. A třída 2 : 0
30 Srp, 17:00 H TJ Sokol Nepolisy 1. A třída 7 : 2
26 Srp, 17:30 A SK Bystřian Kunčice 1. A třída 1 : 2
23 Srp, 17:00 H TJ Lázně Bělohrad 1. A třída 2 : 6
16 Srp, 17:00 H TJ Sokol Třebeš 1. A třída 1 : 1
09 Srp, 17:00 H Placeholder Tj Sokol Bílá Třemešná 1. A třída 2 : 4
14 Čvn, 17:00 H TJ Jiskra Hořice 1. A třída 3 : 1
31 Kvě, 17:00 H SK Bystřian Kunčice 1. A třída 3 : 0
27 Kvě, 17:30 A Placeholder TJ Start Ohnišov 1. A třída 0 : 6
24 Kvě, 17:00 A Placeholder MFK Trutnov 1. A třída 5 : 0
17 Kvě, 17:00 H FC Nový Hradec Králové 1. A třída 2 : 3
09 Kvě, 17:00 A Placeholder Tj Sokol Bílá Třemešná 1. A třída 4 : 3
03 Kvě, 17:00 H FK Černilov 1. A třída 2 : 1
01 Kvě, 14:00 H SK Třebechovice pod Orebem 1. A třída 2 : 1
26 Dub, 17:00 A Placeholder Sokol Provodov 1. A třída 4 : 0
19 Dub, 17:00 H Tj Dvůr Králové nad Labem 1. A třída
11 Dub, 16:30 A FK ROJEK Kostelec nad Orlicí 1. A třída 2 : 0
28 Bře, 15:00 A Placeholder Tj Sokol Roudnice 1. A třída 1 : 1
22 Bře, 15:00 H TJ Sokol Třebeš 1. A třída 3 : 1
14 Bře, 14:30 A SK Sobotka 1. A třída 0 : 2
09 Lis, 14:00 H Placeholder AFK Častolovice 1. A třída 2 : 0
01 Lis, 14:00 A SK Bystřian Kunčice 1. A třída 1 : 1
26 Říj, 14:30 H Placeholder MFK Trutnov 1. A třída 3 : 1
18 Říj, 15:30 A FC Nový Hradec Králové 1. A třída 0 : 2
12 Říj, 16:00 H Placeholder Tj Sokol Bílá Třemešná 1. A třída 1 : 0
28 Zář, 16:30 H Placeholder Sokol Provodov 1. A třída 1 : 3
20 Zář, 16:30 A Tj Dvůr Králové nad Labem 1. A třída 0 : 4
14 Zář, 17:00 H FK ROJEK Kostelec nad Orlicí 1. A třída 0 : 0
06 Zář, 17:00 A SK Třebechovice pod Orebem 1. A třída 2 : 1
31 Srp, 17:00 H Placeholder Tj Sokol Roudnice 1. A třída 0 : 8
27 Srp, 17:30 H Placeholder TJ Start Ohnišov 1. A třída 4 : 2
24 Srp, 17:30 A TJ Sokol Třebeš 1. A třída 1 : 0
20 Srp, 17:30 A TJ Jiskra Hořice 1. A třída 1 : 2
17 Srp, 17:00 H SK Sobotka 1. A třída 3 : 2