2
HT: 0 : 1
HT: 0 : 1

@

Neděle, 04.06.2017  Sokol Třebeš –  FC Vrchlabí 2:2 (0:1, PK4:2). Branky: Třebeš 74. Michal, 86. Štajer – FC VR 38. 92. Navrátil. Sestava FC: Hladík – Hawel, Hájek, Pleva, Kout, Fink, Tomčík, Zdržálek, Matěják, Kraus(84.Tauchman),Navrátil. Souboj prvního s druhým skončil zaslouženou remízou. Ze hry obou týmů bylo cítit, že o postupujících do krajského přeboru (postupují oba týmy) je rozhodnuto. Vrchlabí bylo fotbalovější a Třebeš těžila ze znalosti domácích podmínek. V první půli vrchlabští šli do vedení a poločasový výsledek byl pro nás příznivý. Týmu z Třebše se ve druhé polovině podařilo srovnat a v závěru vstřelit i vedoucí branku z přímého kopu. Vrchlabí však nesložilo zbraně a po neuznané brance se jim podařilo v nastaveném času vybojovat zalouženou remízu. V pokutových kopech byli domácí úspěšnější, ale bod získaný naším týmem dal definitívu o vítězi  letošního ročníku 1. A třídy. Na první příčce skončí náš tým FC  Vrchlabí. V naledujícím zápasu Vrchlabí hostí v sobotu 10. 6 od 17:00 Sokol Nepolisy.
Roman Fictum FC: Odehráli jsme první remízové utkání za celou sezónu a tím jsme získali onen důležitý bod pro vítězství v soutěži. Obě mužstva dobře bránila a proto bylo těžké se prosadit. Ke konci utkání se domácím podařilo stav utkání otočit ze dvou standardních situací, ale naši hráči si nepřipustili prohru, tlačili se za vyrovnáním, což se nakonec povedlo. V penaltovém rozstřelu jsme už neuspěli.

TJ Sokol Třebešov: Kdo věděl, že hrají první 2 týmy tabulky tak očekával asi větší fotbalovou krásu. Ze hry obou týmů bylo znát, že o všem důležitém je rozhodnuto. Pochvalu naši kluci zaslouží za to, že i za nepříznivého stavu se tlačili za vyrovnáním. No a v 86 minutě po krásné ráně Štajera sahali dokonce po všech bodech. Zápas nakonec po dramatickém závěru dospěl k dle mého názoru zasloužené remíze. No a v penaltách jsme se nemýlili.

Aktuální kolo: Sokol B. Třemešná –  SK Roudnice 2:3, Sokol Nepolisy –  FK Náchod B 6:3, MFK Trutnov B –  FK Černilov 1:1 (PK 4:5), Lokomotiva HK –  SK Bystřian Kunčice 0:1, SK Sparta Úpice –  SK Sobotka 2:0 Tatran Hostinné –  SK Třebechovice 0:3, SK Týniště n.O. –  FC Nový HK 3:0.

16 Lokomotiva HK 28 4 19 3 2 40:72 20

Náskedující kolo: FC Nový HK – Tatran Hostinné, SK Třebechovice – SK Sparta Úpice, SK Sobotka – Lokomotiva HK, SK Bystřian Kunčice – MFK Trutnov B, SK Týniště n.O. – Sokol B. Třemešná, FK Náchod B – SK Roudnice, Sokol Třebeš – FK Černilov.