HT: 2 : 1
HT: 2 : 1

@

Match Details

TJ Sokol Nepolisy – FC Vrchlabí 2:4 (2:1). Branky: 11. Masák Michal, 33. Tlustý Martin – 2. Zajíc Antonín, 54. Hájek Lukáš, 61. Zdržálek Dominik (pen.), 71. Žďárský Petr.

Roman Fictum, vedoucí mužstva FC Vrchlabí: Do zápasu na těžkém, ale hlavně nerovném terénu jsme vstoupili rychlou úvodní brankou již ve druhé minutě. Další vyložené šance jsme bohužel neproměnili, což se nám vymstilo a domácí otočili výsledek. Do druhé půle jsme šli s odhodláním zápas vyhrát. Lépe jsme kombinovali a začali konečně proměňovat šance a díky tomu jsme zápas zaslouženě vyhráli, i když domácí dvakrát trefili z náhodných šancí tyč.

Milan Havlík, vedoucí mužstva (domácí): Soupeř příliš brzy ve 2. poločase vyrovnal na 2:2 a protože jsme si štěstí vybrali v 1. poločase, tak jsme ve druhém už trefovali pouze brankovou konstrukci. Škoda, že se alespoň jedna šance neujala, bývalo by to bylo drama až do konce