Neděle 25. 3. od 15:00 SK Jičín, předzápas od 12:30

KP muži 25. 3. 2018, 15:00 FC Vrchlabí – SK Jičín

Soupeř z Jičína patří dlouhodobě k předním týmům Krajského přeboru a v tabulce mu patří šestá příčka – . V podzimním utkání dal našim fotbalistům střeleckou lekci, když nám nastřílel šest branek. Poločas skončil 1:0.. Branky: 56. Kocourek Marek 64. Voldán Michal (Pokutový kop) 26. Miler Michal 82. Miler Michal 58. Veg Tomáš 78. Mészáros Matěj. K tomuto zápasu: V prvním poločase jsme byli domácím více než vyrovnaným soupeřem, ale šance, kterých jsme neměli málo, jsme nevyužili. Vstup do druhé půle se nám vůbec nevydařil. Po deseti minutách jsme inkasovali druhý gól a během dalších osmi minut ještě dva a bylo po zápase. Náš herní projev nebyl špatný, ale musíme se zaměřit na bránící činnost celého mužstva.

Celek našeho nedělního soupeře z Jičína podlehl v domácím zápasu s mužstvem SK Libčany 2:0, po bezbrankovém poločasu. Komentář z Jičína: Přesto, že hosté byli fotbalovější a herně lepší, do vyložených šancí se nedostávali a tak o výsledku rozhodl pro nás dost laciný gól na 0:1. Bohužel, potřebnou kvalitu v útočné fázi pro vyrovnání nebo vytvoření šance jsme neměli, hosté naopak ano, přidali druhý gól a zaslouženě dovedli zápas do vítězného konce!

Program 18. kola : FC Slavia HK – RMSK Cidlina Slavia HK, MFK Nové Město n. M. – FK Náchod, FK Kostelec n. O. – FK Jaroměř Kostelec n/O, TJ Sokol Třebeš – FC Spartak Rychnov, TJ Lázně Bělohrad – TJ Červený Kostelec, 08.05.2018 SK Libčany – Jiskra Hořice, 30.06.2018 FK Chlumec n. C. – FK Vysoká n.L.

16 MFK Nové Město n. M. 16 1 11 2 2 12:54 9

V předzápasu se utkají (utkali) starší dorostenci s Tatranem Hostinné. Našim patří v tabulce KP šesté místo za 30 bodů a skóre 57:31. Náš soupeř je v tabulce poslední a nezískal ještě ani bod.