7. 4. 16:30 FC Vrchlabí – TJ Sokol Stěžery

FC Vrchlabí – TJ Sokol Stěžery

Naše mužstvo v nedělním utkání má soupeři co vracet. V podzimním utkání jsme podlehli. TJ 10.9.2023 – 17:00 Sokol Stěžery vs. FC Vrchlabí A 2:0 (1:0). Branky: 29. Tuček Jáchym, 88. Korenčík Filip Sestava FC: Blažek Pavel, Štefan David, Hawel Lukáš (C), Dejmek Radek, Kučera Martin, Bürger David (65. Šimůnek Jan), Fink Jan, Kout Zdeněk (71. Rodr Patrik), Mlejnek Stanislav, Žďárský Petr, Tomčík Milan. Byl to náš klasický zápas na venkovním hřišti. Byl vyrovnaný, ale kousek štěstí, které by znamenalo alespoň bod, nám neustále chybí. Samozřejmě to není jen o štěstí, ale i velký kus je v nás. Gratulujeme soupeři k zisku bodů a my bychom měli zvýšit snahu a vůli po bodech. TJ: Naše výhra byla vybojovaná, ze soupeře jsme měli samozřejmě respekt. Důležité bylo udržet čisté konto a dát první gól. To se povedlo. Dále měl soupeř iniciativu, ale kromě jedné gólovky si nic nevytvořil. Naopak vzniknul prostor pro naše nebezpečné brejky. Ty jsme také bohužel neproměnili. Pojistka tak přišla až v samém závěru pěkným lobem z 25 metrů.

Minulé kolo: MFK Nové Město nad Metují vs. FC Vrchlabí A 2:2 (1:0). Branky: 38. Hůlek Dušan, 70. Novák Josef – 51. Kaprál Adam, 57. Kaprál Adam. Sestava FC Vrchlabí: Blažek Pavel, Štefan David, Dejmek Radek, Kout Zdeněk (C), Hawel Marek, Mlejnek Stanislav (90. Suchomel Adam), Tomčík Milan, Kaprál Adam, Rodr Patrik, Hanuš Marek, Žďárský Petr (80. Votoček Martin). Šíd Ondřej, Grohman Matyáš, Dědek Jan, Marek Matyáš. První poločas byl vyrovnaný, domácí byli šťastnější, když se jim podařilo jít ke konci poločasu do vedení. Ve druhé polovině utkání naši hráči dokázali otočit výsledek po dvou standardních situacích, ale domácímu celku se podařilo srovnat stav a zápas skončil spravedlivou remízou.

V tabulce soutěže jsou Stěžery o příčku na lepším umístění. Patří jim deváté místo a mají 27 bodů. Nejlepší střelec je Petr Halberštát, který zatížil konto soupeřů 18-ti brankami. Další střelci: Jáchym Tuček 4, Tomáš Tušic 3, Jakub Vácha 3, Tomáš Paulů 3………

Příští kolo: 13.4.2024 – 17:00 – SK Třebechovice pod Orebem vs. FC Vrchlabí A

Sobotní utkání rezervy dospělých:  TJ Spartak Kosičky vs. FC Vrchlabí B

Příští kolo: 14.4.2024 – 17:00 FC Vrchlabí B – SK Jičín B