STARMON Krajský přebor mužů, 5. liga
FC Vrchlabí A vs. TJ Dvůr Králové n. L. 3:1 (1:0).
Branky: 13. Rada Matyáš 64. Dejmek Radek 71. Mlejnek Stanislav – 49. Černý Ondřej
Sestava FC: Kerekanič Jan, Štefan David, Valenta Tomáš, Kuja Michal, Dejmek Radek, Hawel Lukáš (C) (88. Jon Tomáš), Hawel Marek, Hanuš Marek, Mlejnek Stanislav, Čáp Filip (84. Davídek Oliver), Rada Matyáš (91. Dědek Jan). Kraus Jakub.
Na hřišti bylo k vidění daleko lepší DERBY než včera v Edenu. Naši borci měli více ze hry, poločas jsme zvládli poměrem 1:0, trefil se Maty Rada. Hosty povzbudil gól v úvodu půle druhé, ale nás to nepřibrzdilo. Kvalitní výkon celého týmu zpečetil nejprve Dejmek a poté čtyř gólový střelec za víkend Standa Mlejnek. Zasloužené tři body z DERBY podpořené výborným výkonem. Tohle vítězství chutná.
P. Zieris: Zápas s velmi kvalitním soupeřem pro nás dopadl zaslouženým vítěztvím, kdy jsme jej prakticky do žádné vážnější situace nepustili. Je pravdou, že opticky byl soupeř více na míči,nicméně my jsme byli důraznější a zaslouženě třikrát skórovali. Jedním z důležitých aspektů byla disciplína a věnování se pouze hře, což se o soupeři příliš říci nedalo. Možná trochu sebereflexe by neškodilo a vyjádření pana kolegy Dujsíka nemám zapotřebí komentovat.
TJ Dvůr: Neměli jsme špatný vstup do zápasu, z herní převahy jsme ale měli vytěžit alespoň jednu branku. Místo toho jsme navíc sami inkasovali. Brzy po pauze se nám povedlo srovnat a v té době nám hrálo vše do karet. Věřili jsme v gólový obrat, ale následující minuty pro mě byly rozčarováním. Přišlo mi, že je proti nám více hráčů než jedenáct v dresu soupeře.
| # | Klub | Z | V | R | P | Skóre | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | FC Slavia Hradec Králové A | 25 | 18 | 5 | 2 | 55:15 | 59 |
| 2. | RMSK Cidlina Nový Bydžov A | 25 | 13 | 8 | 4 | 72:38 | 47 |
| 3. | TJ Dvůr Králové n. L. | 25 | 13 | 7 | 5 | 64:35 | 46 |
| 4. | SK Libčany | 25 | 10 | 11 | 4 | 46:35 | 41 |
| 5. | SK Týniště n. O. | 25 | 11 | 7 | 7 | 46:38 | 40 |
| 6. | TJ Sokol Třebeš A | 25 | 8 | 10 | 7 | 47:39 | 34 |
| 7. | FK Jaroměř A | 25 | 7 | 13 | 5 | 33:25 | 34 |
| 8. | SK Jičín | 25 | 8 | 10 | 7 | 38:33 | 34 |
| 9. | FK Chlumec n. C. B | 25 | 10 | 4 | 11 | 37:39 | 34 |
| 10. | FC Vrchlabí A | 25 | 10 | 4 | 11 | 40:44 | 34 |
| 11. | SK Roudnice | 24 | 9 | 5 | 10 | 28:34 | 32 |
| 12. | SK Dobruška | 24 | 7 | 9 | 8 | 26:34 | 30 |
| 13. | SK Solnice | 25 | 8 | 5 | 12 | 33:45 | 29 |
| 14. | FC Spartak Rychnov n. Kn. A | 25 | 6 | 3 | 16 | 30:58 | 21 |
| 15. | TJ Sokol Železnice A | 25 | 3 | 8 | 14 | 31:60 | 17 |
| 16. | SK Červený Kostelec | 25 | 1 | 5 | 19 | 22:76 | 8 |
JAKO 1. B třída mužů – skupina A, FK Dolní Kalná vs. FC Vrchlabí B 4:3 (1:3).
Branky FC Mlejnek 3. Sestava FC: Kraus Jakub, Bürger David, Žďárský Petr, Mlejnek Stanislav, Kraus Pavel (C) (64. Davídek Oliver), Schütz Michael, Dědek Jan, Kužel Adam, Zeman Miroslav (74. Polák Jáchym Ladislav), Bermann Jiří, Strasser Jakub (46. Šourek František). Domácím se podařilo otočit pro nás velice dobře rozehrané utkání. Záchrana v soutěži se pro nás stává čím dále více složitější.
Zápas, který se musel divácké návštěvě líbit. Naši mladíci ukázali svoji kvalitu a ostatně celé mužstvo zaslouží pochvalu. Bodový zisk zůstal na domácí půdě, jelikož měli více fotbalového štěstíčka.
| # | Klub | Z | V | R | P | Skóre | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | SK Spartak Hajnice | 21 | 16 | 4 | 1 | 71:22 | 52 |
| 2. | SK Sparta Úpice | 21 | 13 | 2 | 6 | 58:31 | 41 |
| 3. | FC OLYMPIA Hradec Králové | 21 | 12 | 2 | 7 | 55:34 | 38 |
| 4. | SK Lázně Bělohrad B | 21 | 12 | 1 | 8 | 55:53 | 37 |
| 5. | 1. FK Nová Paka | 21 | 11 | 2 | 8 | 38:36 | 35 |
| 6. | TJ Spartak Kosičky | 21 | 11 | 2 | 8 | 52:51 | 35 |
| 7. | FK Dolní Kalná | 21 | 9 | 5 | 7 | 52:45 | 32 |
| 8. | TJ Baník Rtyně | 21 | 10 | 1 | 10 | 52:52 | 31 |
| 9. | SK Sobotka | 21 | 8 | 2 | 11 | 34:36 | 26 |
| 10. | TJ Sokol Nepolisy | 21 | 6 | 5 | 10 | 34:41 | 23 |
| 11. | FK Chlumec n. C. C | 21 | 7 | 1 | 13 | 29:53 | 22 |
| 12. | TJ Sokol Železnice B | 21 | 5 | 3 | 13 | 27:47 | 18 |
| 13. | FC Vrchlabí B | 21 | 5 | 2 | 14 | 36:64 | 17 |
| 14. | TJ Sokol Dohalice | 21 | 5 | 2 | 14 | 35:63 | 17 |
3.česká liga dorostu U 19 – skupina C, FC Vrchlabí – TJ Svitavy 2:5 (1:3). Branky FC: Polák Jáchym Ladislav 2. Sestava FC: Kraus Jakub, Strasser Jakub, Bermann Jiří, Brádler Josef, Štefan Radek (K), Maševský Daniel, Polák Jáchym Ladislav, Vosáhlo Radim, Kužel Adam, Kluh Jan, Šourek František, Barák Václav, Resl Marek, Exnar Jiří, Kopáč David.
| # | Klub | Z | V | R | P | Skóre | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | FC SLOVAN LIBEREC – mládež B | 25 | 19 | 4 | 2 | 85:27 | 61 |
| 2. | FC Sellier & Bellot Vlašim | 25 | 19 | 4 | 2 | 73:20 | 61 |
| 3. | FK Čáslav | 25 | 14 | 3 | 8 | 66:48 | 45 |
| 4. | FK Náchod | 25 | 13 | 5 | 7 | 68:41 | 44 |
| 5. | SK Sparta Kolín | 25 | 13 | 5 | 7 | 60:54 | 44 |
| 6. | FA Jablonec B | 25 | 11 | 6 | 8 | 57:40 | 39 |
| 7. | MFK Chrudim B | 25 | 12 | 3 | 10 | 50:47 | 39 |
| 8. | TJ Svitavy | 25 | 10 | 3 | 12 | 55:60 | 33 |
| 9. | FC Háje Jižní Město | 25 | 9 | 4 | 12 | 52:52 | 31 |
| 10. | RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov | 25 | 8 | 5 | 12 | 39:46 | 29 |
| 11. | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE | 25 | 8 | 3 | 14 | 54:66 | 27 |
| 12. | FK Orlicko | 25 | 8 | 3 | 14 | 37:61 | 27 |
| 13. | FC Slavia Hradec Králové | 25 | 6 | 8 | 11 | 46:64 | 26 |
| 14. | SK Vysoké Mýto | 25 | 7 | 4 | 14 | 35:65 | 25 |
| 15. | FK Benešov | 25 | 8 | 1 | 16 | 44:76 | 25 |
| 16. | FC Vrchlabí | 25 | 4 | 1 | 20 | 32:86 | 13 |
3.česká liga dorostu U 17 – skupina C, FC Vrchlabí – TJ Svitavy 1:0 (0:0). Branka Zábranský Alvin. Sestava FC: Hylmar Vojtěch, Havlíček Jakub, Resl Marek (K), Rybníček Jakub, Šanovec Štěpán, Marynka Lukáš, Exnar Jiří, Barák Václav, Zábranský Alvin, Polák Matěj, Havlíček Matyáš, Mata Matyáš, Hamáček Šimon, Kučera Michal, Dvořák Jan.
| # | Klub | Z | V | R | P | Skóre | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | FC SLOVAN LIBEREC – mládež B | 25 | 24 | 0 | 1 | 108:26 | 72 |
| 2. | SK Sparta Kolín | 25 | 21 | 0 | 4 | 85:35 | 63 |
| 3. | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE | 25 | 19 | 1 | 5 | 118:41 | 58 |
| 4. | FK Náchod | 25 | 14 | 3 | 8 | 64:43 | 45 |
| 5. | FK Benešov | 25 | 14 | 2 | 9 | 84:56 | 44 |
| 6. | FC Slavia Hradec Králové | 25 | 13 | 2 | 10 | 71:47 | 41 |
| 7. | RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov | 25 | 12 | 4 | 9 | 68:49 | 40 |
| 8. | FC Háje Jižní Město | 25 | 12 | 3 | 10 | 66:61 | 39 |
| 9. | FC Sellier & Bellot Vlašim | 25 | 12 | 2 | 11 | 69:70 | 38 |
| 10. | FK Orlicko | 25 | 9 | 6 | 10 | 46:54 | 33 |
| 11. | MFK Chrudim B | 25 | 8 | 5 | 12 | 41:52 | 29 |
| 12. | FA Jablonec B | 25 | 7 | 5 | 13 | 57:56 | 26 |
| 13. | TJ Svitavy | 25 | 6 | 3 | 16 | 56:77 | 21 |
| 14. | SK Vysoké Mýto | 25 | 4 | 2 | 19 | 27:106 | 14 |
| 15. | FC Vrchlabí | 25 | 3 | 1 | 21 | 27:136 | 10 |
| 16. | FK Čáslav | 25 | 1 | 3 | 21 | 25:103 | 6 |
DAHASL KP starších žáků U 15 – zlatá skupina, FC Vrchlabí vs. MFK Nové Město n. M. 2:7 (2:2).
Branky: 3. Svědínek Matěj 32. Kroka Dominik.
Sestava: Kopáč Lukáš, Hakl Olda, Mavroian Sebastian, Fröhlich Václav, Kondělka Dominik (C), Knapík Eliáš, Vydra Štěpán, Kroka Dominik, Kynčl Ladislav, Svědínek Matěj, Pauer Josef, Hromas Alexej, Spindler Matyáš, Zábrodský Vít, Kaván Mackenzie, Nemesh Stepan.
| Tým | Datum a čas | Domácí | Hosté | Výsledek | Hřiště |
| SD U 19 | 09.05.2026 10:00 | FC Vrchlabí | TJ Svitavy | 2 : 5 | Vrchlabí |
| MP U 9 | 09.05.2026 10:00 | TJ Sokol Třebeš | FC Vrchlabí | 26 : 13 | Dvůr Králové |
| MP U 9 | 09.05.2026 11:00 | TJ Dvůr Králové n. L. | FC Vrchlabí | 15 : 14 | Dvůr Králové |
| MD U 17 | 09.05.2026 12:15 | FC Vrchlabí | TJ Svitavy | 1 : 0 | Vrchlabí |
| MB | 09.05.2026 17:00 | FK Dolní Kalná | FC Vrchlabí B | 4 : 3 | Dolní Kalná |
| SP U 13 | 10.05.2026 09:00 | FC Vrchlabí | SK Jičín | 17 : 11 | HK – Háječek |
| MŽ U 13 | 10.05.2026 09:00 | FC Vrchlabí | TJ Tatran Hostinné | 1 : 2 | Vrchlabí |
| SP U 13 | 10.05.2026 10:00 | FC Vrchlabí | MFK Trutnov | 3 : 25 | HK – Háječek |
| SP U 13 | 10.05.2026 11:00 | FC Hradec Králové | FC Vrchlabí | 43 : 11 | HK – Háječek |
| MŽ U 13 | 10.05.2026 11:00 | FC Vrchlabí | Dobruška/Opočno | 3 : 5 | Vrchlabí |
| SP U 13 | 10.05.2026 12:00 | SK Jičín | FC Vrchlabí | 0 : 0 | HK – Háječek |
| SŽ U 15 | 10.05.2026 14:30 | FC Vrchlabí | MFK Nové Město n. M. | 2 : 7 | Vrchlabí |
| MA | 10.05.2026 17:00 | FC Vrchlabí A | TJ Dvůr Králové n. L. | 3 : 1 | Vrchlabí |
| SP U 13 | 16.05.2026 09:00 | FC Vrchlabí | MFK Trutnov | — : — | Vrchlabí |
| MŽ U 13 | 16.05.2026 10:00 | Kunčice/RMSK B | FC Vrchlabí | — : — | Jaroměř |
| MA | 16.05.2026 10:15 | RMSK Cidlina Nový Bydžov | FC Vrchlabí A | — : — | Nový Bydžov |
| SP U 13 | 16.05.2026 10:20 | FC Vrchlabí | TJ Sokol Třebeš | — : — | Vrchlabí |
| MŽ U 13 | 16.05.2026 11:00 | FK Jaroměř | FC Vrchlabí | — : — | Jaroměř |
| SP U 13 | 16.05.2026 12:20 | FC Vrchlabí | Úpice/Česká Skalice | — : — | Vrchlabí |
| SŽ U 15 | 16.05.2026 13:00 | FC Spartak Rychnov n. Kn. | FC Vrchlabí | — : — | Rychnov |
| SD U 19 | 17.05.2026 10:00 | FC Slavia Hradec Králové | FC Vrchlabí | — : — | Areál Olympia HK / tráva |
| MP U 9 | 17.05.2026 10:00 | MFK Nové Město n. M. | FC Vrchlabí | — : — | Třebeš |
| MP U 9 | 17.05.2026 11:00 | TJ Sokol Třebeš | FC Vrchlabí | — : — | Třebeš |
| MD U 17 | 17.05.2026 12:15 | FC Slavia Hradec Králové | FC Vrchlabí | — : — | Areál Olympia HK / tráva |
| MB | 17.05.2026 14:00 | FC Vrchlabí B | FK Chlumec n. C. C | — : — | Rudník |
| SD U 19 | 23.05.2026 10:00 | FC Vrchlabí | MFK Chrudim B | — : — | Vrchlabí |
| MD U 17 | 23.05.2026 12:15 | FC Vrchlabí | MFK Chrudim B | — : — | Vrchlabí |
| MP U 9 | 24.05.2026 09:00 | FC Vrchlabí | MFK Trutnov U | — : — | Vrchlabí |
| MP U 9 | 24.05.2026 11:00 | FC Vrchlabí | MFK Nové Město n. M. | — : — | Vrchlabí |
| MB | 24.05.2026 17:00 | SK Lázně Bělohrad B | FC Vrchlabí B | — : — | Lázně Bělohrad |
| MA | 24.05.2026 17:00 | FC Vrchlabí A | FC Spartak Rychnov n. Kn. A | — : — | Vrchlabí |
| SD U 19 | 30.05.2026 10:00 | FK Čáslav | FC Vrchlabí | — : — | Vodranty / tráva |
| MŽ U 13 | 30.05.2026 11:00 | Dobruška/Opočno | FC Vrchlabí | — : — | Kunčice |
| MŽ U 13 | 30.05.2026 12:00 | Kunčice/RMSK B | FC Vrchlabí | — : — | Kunčice |
| MD U 17 | 30.05.2026 12:15 | FK Čáslav | FC Vrchlabí | — : — | Vodranty / tráva |
| SŽ U 15 | 30.05.2026 12:30 | FK Chlumec n. C. | FC Vrchlabí | — : — | Chlumec |
| MP U 9 | 30.05.2026 13:00 | MFK Trutnov U | FC Vrchlabí | — : — | Trutnov |
| MP U 9 | 30.05.2026 14:00 | FC Vrchlabí | TJ Sokol Třebeš | — : — | Trutnov |
| MB | 30.05.2026 17:00 | FC Vrchlabí B | . FK Nová Paka | — : — | Rudník |
| MA | 31.05.2026 17:00 | FK Jaroměř A | FC Vrchlabí A | — : — | Jaroměř |
| SŽ U 15 | 04.06.2026 17:30 | FC Vrchlabí | FK Vysoká n/L. | — : — | Vrchlabí |
| SD U 19 | 06.06.2026 10:00 | FC Vrchlabí | FA Jablonec B | — : — | Vrchlabí |
| MD U 17 | 06.06.2026 12:15 | FC Vrchlabí | FA Jablonec B | — : — | Vrchlabí |
| MB | 06.06.2026 17:00 | TJ Baník Rtyně | FC Vrchlabí B | — : — | Rtyně |
| SP U 13 | 07.06.2026 09:00 | FC Vrchlabí | Úpice/Česká Skalice | — : — | Vrchlabí |
| MŽ U 13 | 07.06.2026 10:00 | Kunčice/RMSK B | FC Vrchlabí | — : — | Kunčice |
| SP U 13 | 07.06.2026 10:20 | FC Vrchlabí | FC Hradec Králové | — : — | Vrchlabí |
| MŽ U 13 | 07.06.2026 11:00 | FC Vrchlabí | TJ Tatran Hostinné | — : — | Kunčice |
| SP U 13 | 07.06.2026 12:20 | FC Vrchlabí | FC Slavia Hradec Králové I. | — : — | Vrchlabí |
| SŽ U 15 | 07.06.2026 13:30 | FC Vrchlabí | TJ Jiskra Hořice I. | — : — | Vrchlabí |
| MA | 07.06.2026 17:00 | TJ Sokol Železnice A | FC Vrchlabí A | — : — | Železnice |
| SD U 19 | 13.06.2026 10:00 | FC Sellier & Bellot Vlašim | FC Vrchlabí | — : — | Vlašim, Na Lukách – tráva |
| MD U 17 | 13.06.2026 12:15 | FC Sellier & Bellot Vlašim | FC Vrchlabí | — : — | Vlašim, Na Lukách – tráva |
| MŽ U 13 | 13.06.2026 14:00 | FC Spartak Rychnov n. Kn. | FC Vrchlabí | — : — | Hlušice |
| MŽ U 13 | 13.06.2026 15:00 | Kunčice/RMSK B | FC Vrchlabí | — : — | Hlušice |
| SŽ U 15 | 14.06.2026 13:30 | TJ Sokol Třebeš | FC Vrchlabí | — : — | Třebeš |
| MB | 14.06.2026 14:00 | FC Vrchlabí B | TJ Sokol Železnice B | — : — | Rudník |
| MA | 14.06.2026 18:00 | SK Dobruška | FC Vrchlabí A | — : — | Dobruška |



























