Aktuální výsledky 6. 4. a 7. 4.

VOTROK Krajský přebor dospělých

Aktuální kolo: TJ Sokol Třebeš – FC Vrchlabí A 5:2 (2:1) Střelci: 6. Štajer Martin 1. Ryšavý Michal 65. Ryšavý Michal 73. Krykorka Michal 86. Černý Jiří – 10. Mejsnar Lubor 84. Slavík Michal. Sestava FC Vrchlabí: Janalík František,  Hanuš Marek (76. Slavík Michal), Hawel Lukáš, Mejsnar Lubor, Kout Zdeněk (C), Fink Jan, Tomčík Milan, Kraus Pavel, Fišar Tomáš (63. Hladík Patrik), Wojcik Dan, Navrátil Tomáš. Slavík Michal.

Petr Zieris: Pustit do dvoubrankového vedení během úvodních pěti minut kvalitní tým Třebše je obrovský luxus. Následně už jenom honíme výsledek, což nás samozřejmě stojí hodně sil. Sice jsme zápas ještě zdramatizovali, ale domácí dovedli zápas zaslouženě do vítězného konce. Škoda jen, že se na něco připravujeme a následně se to během úvodních minut zboří. Nedá se nic dělat, musíme poctivě pracovat a připravit se na další zápasy.

Vl. Ktykorka ved. týmu Třebeš: Pohádkový začátek – dva góly do 6. minuty. Poté jsme se ale trochu uspokojili a začal tlačit soupeř. Po jeho kontaktním gólu jsme se 20 minut pouze bránili. Poté jsme navíc neproměnili penaltu a nic nebylo jisté. Do druhého poločasu jsme se ale zklidnili a postupně získávali půdo pod nohami. Soupeři postupně začaly ubývat síly a nám se dařilo naše šance proměnit. Po velice solidním výkonu tak zůstaly 3 body doma.

SK Jičín – FK Vysoká n/L. 1:0 (0:0) Pen: 5:4, SK Sobotka – RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov 2:0 (0:0), FK Chlumec nad Cidlinou – TJ Lázně Bělohrad 5:1 (1:0), SK Dobruška – FK Kostelec nad Orlicí 3:4 (1:1) Pen: 2:3, TJ Červený Kostelec – SK Libčany  2:3, TJ Jiskra Hořice –  FC Slavia HK  0:3, FC Spartak Rychnov –  FK Jaroměř  5:1.

Příští kolo: Neděle 14. 4. 17:00 FC Vrchlabí A – SK Sobotka

FC Slavia HK – TJ Červený Kostelec, SK Libčany – SK Dobruška, FK Kostelec n. O. – TJ Sokol Třebeš, FK Jaroměř – SK Jičín, FC Spartak Rychnov – FK Chlumec n. C, TJ Lázně Bělohrad – TJ Jiskra Hořice, RMSK Cidlina – FK Vysoká n.L.

JAKO 1. B třída mužů – skupina A

FC Vrchlabí B – TJ Sokol Staré Buky 2:1 (2:1). Střelci: 25. Zajíc Antonín 45. Stránský Martin – 38. Křižovič Martin (Pokutový kop). Sestava FC Vrchlabí: Tuž David, Hájek Lukáš, Zajíc Jan (C), Cink Jonáš, Mejsnar Lubor, Zajíc Antonín, Stránský Martin (67. Tauchman Martin), Pokorný Vladimír, Zarebski Ondra (53. Šafář Petr), Blažej Jan (62. Slavík Michal), Kraus Pavel (71. Jech Kryštof).

Důležitý zápas začal opatrnou hrou. Po úvodu vrchlabští začali mít navrch, ale do větší šance se dostali hosté. Střela skončila těsně vedle branky. Vrchlabí šlo do vedení, po pěkné akci, ktero zakončil A. Zajíc. Poté hosté z penalty srovnali. V závěru poloviny utkání starobučtí chybovali a domácí šli opět do vedení. V úvodu druhého poločasu podržel domácí brankář a Vrchlabí si výsledek už pohlídalo. Vyzdvihujeme hráče hostí, který i přes nepříznivý výsledek otočil několikrát verdikt rozhodčích.

Aktuální kolo: TJ SOKOL Bílá Třemešná – TJ Slavoj Skřivany 4:0, TJ Sokol Nepolisy – TJ Jiskra Kocbeře 7:1 (2:0), TJ Tatran Hostinné – TJ Sokol Železnice 1:3 (0:0), FK Dolní Kalná – SK Miletín 1:0 (0:0), 1. Fotbalový klub Nová Paka – TJ Dvůr Králové nad Labem B 3:0 (1:0), FK Kopidlno – TJ Sokol Nemyčeves 2:3 (0:1) Pen: 4:5.

Příští kolo: Sobota 13. 4. 14:00 TJ Jiskra Kocbeře – FC Vrchlabí B

FK Nová Paka – TJ Sokol B. Třemešná, SK Miletín – TJ Sokol Nepolis, TJ Sokol Staré Buky – FK Kopidlno, TJ Sokol Nemyčeves – TJ Tatran Hostinné, TJ Sokol Železnice – TJ Slavoj Skřivany, TJ Dvůr Králové B – FK Dolní Kalná.

Premier Steel KP dorostu U 19

MFK Nové Město nad Metují – FC Vrchlabí 4:1 (2:1). Branka FC Vrchlabí: Farský. Sestava FC Vrchlabí: Klekner Jan, Paulíček Adam, Šimůnek Jan, Hochbergr Jan, Štefan David, Farský Pavel, Šafář Petr, Hawel Marek, Tauchman Martin, Slavík Michal, Kršík Dominik, Binar David.

Neděle 14. 4. 2019 14:30 FC Vrchlabí A – TJ Červený Kostelec/AFK Hronov

Krajská soutěž dorostu U 19

Aktuální kolo:   FC Vrchlabí B – Skřivany/Myštěves 2:3 (2:0). Branky FC Vrchlabí: Hawel, Tran. Sestava FC Vrchlabí: Klekner Jan, Tran David, Štefan David, Mlejnek Stanislav, Hladík Daniel, Hawel Marek, Navrátil Daniel, Šikola Jindřich, Binar David, Jirousek Matěj, Šíd Ondřej, Volech Radek, Pokorný Ondřej.

4 FK Jaroměř 16 9 5 1 1 57:29 30 4 SK Babí/Velké Poříčí 15 8 6 0 1 55:36 25
5 FC Spartak Rychnov 16 8 4 1 3 45:36 29 5 Vamberk/Rokytnice 15 8 7 0 0 50:49 24
6 FC Nový HK 16 7 7 0 2 42:48 23 6 Dvůr/Bílá Třemešná 13 7 5 0 1 44:42 22
7 SK Týniště n.O. 16 7 9 0 0 31:43 21 7 TJ Rudník 13 6 5 1 1 34:27 21
8 Č. Kostelec/Hronov 16 7 9 0 0 33:46 21 8 Tatran Hostinné 13 6 6 0 1 38:45 19
9 Kostelec/Častolovice 16 6 9 1 0 43:50 20 9 SK Třebechovice 15 5 8 2 0 49:58 19
10 Slavoj Předměřice 16 5 8 0 3 43:37 18 10 Skřivany/Myštěves 15 5 8 1 1 39:54 18
11 No.Paka/St.Paka 16 4 10 2 0 31:50 16 11 Kunčice/Kobylice 14 5 7 1 1 32:48 18
12 Slovan Broumov 16 4 11 1 0 33:80 14 12 Teplice/ Meziměstí 14 3 11 0 0 30:73 9
13 Loko Borohrádek 16 2 10 3 1 27:59 13 13 TJ Sokol Dohalice 14 0 12 2 0 14:05 4
14 Sokol Stěžery 16 3 13 0 0 24:58 9

DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15

FC Vrchlabí/MFK Trutnov B – TJ Jiskra Hořice 10:0 (3:0). Branky FC Vrchlabí: Pokorný 2, Capoušek 2, Mařík 2, Rodr, Valnoha, Podrazil. Sestava: Březina Jakub,Psohlavec Jiří, Pokorný Ondřej, Dědek Jan, Nepolský Dominik, Rodr Patrik, Valnoha Roman, Kout Filip, Capoušek Karel, Mařík Matěj, Mařík Matěj, Petrů Miroslav, Boháč Adam, Boháč Radim, Skalický Štěpán. Příští kolo: Sobota 13. 4. 09:30 FC Nový HK – FC Vrchlabí/MFK Trutnov B