Druhý listopadový víkend

V neděli 11. 11. hostí naši muži A celek FC Spartak nad Kněžnou a to od 14 hodin. Postavení v tabulce hovoří jasně pro naše hráče, ale jak jsme se už v probíhající sezóně přesvědčili, že papírové předpoklady často neplatí. V loňském ročníku KP jsme hráli s Rychnovem následovně:

20. 8. 2017  FC Vrchlabí – FC Rychnov n/K. 4:1 (1:0). Branky FC VR: 28. Hájek, 50. Tomčík, 55. Tomčík, 85. Tomčík. Sestava FC VR: Hladík Patrik, Hanuš Marek, Hawel Lukáš, Hájek Lukáš, Pleva Jaroslav, Hančovský Šimon, Kout Zdeněk, Fink Jan, Tomčík Milan, Hradecký Michal, Žďárský Petr. Střídající: Matěják Ondřej, Cink Jonáš, Blažej Jan, Zajíc Michael. Vedoucí mužstva Roman Fictum: Od první minuty se hrál rychlý, bojovný fotbal. Nám se dařila kombinační hra, dobře a bez chyb jsme bránili a díky tomu jsme se ujali zaslouženě vedení. Ve druhé půli jsme pokračovali v naší důsledné hře a zaslouženě dovedli utkání do vítězného konce. K hladkému průběhu utkání přispěla i trojice rozhodčích, která si věděla rady i ve složitějších situacích.

18. 3. 2018 FC Rychnov nad Kněžnou – FC Vrchlabí 0:0 (PK 4:2). Sestava FC Vrchlabí: Šulc Michal, Hawel Lukáš, Mejsnar Lubor, Kout Zdeněk (C), Hančovský Šimon, Fink Jan, Stránský Martin, Matěják Ondřej, Kraus Pavel, Žďárský Petr, Tomčík Milan. Připraveni: Zajíc Jan, Šafář Petr, Cink Jonáš, Blažej Jan, Hladík Patrik. Roman Fictum, vedoucí mužstva FC Vrchlabí: V dnešním utkání se vyznamenali oba gólmani, kteří neumožnili skórovat ani jednomu mužstvu. V penaltovém rozstřelu byli přesnější domácí.

16 FC Spartak Rychnov 13 2 10 1 0 16:34 8

V předzápase se utkají naši starší dorostenci od 11:30 s FK Jaroměř a bude to souboj týmů s horní poloviny tabulky. Níže tabulka soutěže.

1 FC Slavia HK 12 10 1 1 0 48:10 32
2 FC Vrchlabí A 12 10 1 0 1 58:14 31
3 MFK Nové Město n. M. 11 9 1 0 1 35:21 28
4 FK Jaroměř 12 7 3 1 1 46:20 24
5 FC Spartak Rychnov 12 5 4 1 2 32:31 19
6 SK Týniště n.O. 12 6 6 0 0 28:26 18
7 Č. Kostelec/Hronov 12 6 6 0 0 29:36 18
8 Kostelec/Častolovice 12 5 6 1 0 38:39 17