Zápasy 15 – 16. 4.

M GROUP CZ Krajský přebor mužů

FC Vrchlabí A vs. SK Týniště nad Orlicí 2:3 (2:1).

Branky: 16. Zdržálek Dominik (Pk), 40. Navrátil Daniel – 10. Kadavý Martin, 71. Voda Tomáš, 90. Kos Tomáš.

Sestava FC Vrchlabí: Šíd Ondřej, Hawel Marek, Kout Zdeněk, Hawel Lukáš (C), Kučera Martin, Zdržálek Dominik, Tomčík Milan, Navrátil Daniel (71. Matěják Ondřej), Blažej Jan (78. Štefan David), Žďárský Petr, Kršík Dominik (86. Šimůnek Jan). Připraveni Kraus, Jiroutek.

FC Vrchlabí: V úvodu utkání jsme opět nedokázali ubránit standardní situaci, následně ale hráči výrazně zlepšili herní projev a tah na branku, což přineslo nejdříve vyrovnání stavu a následně i vedení. Bohužel v druhé půli, kdy jsme začali pomýšlet na bodový zisk nás soupeř potrestal opět za nedůraz při standardní situaci a v úplném závěru i z rychlého protiútoku. Pro nás krutý výsledek. Ještě chci poděkovat vedení týmu hostí za jejich vstřícnost, když souhlasili s odehráním zápasu na hřišti UMT!

SK Týniště: Vstup do utkání se nám vydařil, ale zbytek prvního poločasu jsme si mysleli, že se soupeř porazí sám. Domácí byli dravější, z pokutového kopu a nedůslednosti v naší obraně šli do vedení. Po nepovedeném první půli jsme ve druhé začali více šlapat a začalo se nám více dařit. Když už to vypadalo na remízu a penalty, tak jsme udeřili. Třetí branka na konci nám zajistila další 3 důležité body a návrat sebevědomí.

JAKO 1. B třída mužů – skupina A

SK Sparta Úpice vs. FC Vrchlabí B 3:2 (3:1).

Branky: 10. Hanzlík Milan (Pokutový kop) 28. Čáp Martin 30. Hanzlík Milan – 45. Hawel Marek (Pokutový kop) 68. Navrátil Daniel

Sestava FC Vrchlabí: Šíd Ondřej, Šimůnek Jan, Zajíc Jan (C), Mejsnar Lubor, Štefan David, Bürger David, Hawel Marek, Zdržálek Dominik (56. Dědek Jan), Schütz Michael (19. Suchomel Adam, 78. Jiroutek Matěj) Kršík Dominik, Navrátil Daniel. Připraveni: Kraus Pavel, Zajíc Antonín.

Duel se odehrál z důvodu počasí ve VR. Gratulujeme soupeři a díky za vzorně předané kabiny. Naše porážka měla dva hlavní důvody. 1/Darovali jsme soupeři vlastně všechny branky. 2/Rozhodování: HR–jeho výroky byly více než amatérské, tendenční, kontraverzní, bez sebereflexe (nastavení prakticky nula, místo ČK pro soupeře byly uděleny 2xŽK pro oba týmy, neuznaný gól, atd). Asi to není náhoda (16. kolo Jičín, 1.B tř.). AR1-OK, AR2 (klub. rozhodčí) jeho rozhodování jednostranně aktivní.

Sparta Úpice: V prvním poločase jsme dali hostům lekci z produktivity a naše vedení považuji za zasloužené. Ve druhém poločase exceloval soupeř,ale naše obranná řada výborně dirigovaná Hanzlíkem odolala a tři body jsou velice cenné. Zraněnému hostujícímu hráči přejeme brzké uzdravení a návrat na trávník.

PREMIER STEEL KP SD U 19 – o umístění, jaro 2023, 1. kolo

FC Vrchlabí – SK Třebechovice pod Orebem 2:5 (1:2).

Branky FC Vrchlabí: Štefan Radek, Grohman Matyáš.

Sestava FC: Česák Nathanael Jindřich, Psohlavec Jiří, Grohman Matyáš, Dědek Jan, Nepolský Dominik, Míč Lukáš, Podrazil Stanislav, Štefan Radek, Suchomel Adam, Pokorný Ondřej (K), Srnský Jakub, Křivánek Matouš.

AT CONSULT KP mladšího dorostu U 17 – finále, jaro 2023, 1. kolo

FC Vrchlabí vs. FK Kostelec n. O./AFK Častolovice 2:2 (1:2).

Branky FC Vrchlabí: 44. Lukeš Jakub (Pokutový kop) 82. Kučeravý Martin

Sestava FC Vrchlabí: Lukeš Jakub, Klazar Filip (71. Sieger Ondřej), Štefan Radek (C), Vorel David, Strasser Jakub, Zeman Matěj, Křivánek Matouš, Jeriová Nikola (46. Brádler Josef), Kučeravý Martin, Čipkala Martin (71. Posker Ondřej), Kocián Miroslav (55. Losenický Michal).

DAHASL KP starších žáků U 15 – finále, jaro 2023

ODLOŽENO

MEKKAGROUP KP mladších žáků U 13 – finále, jaro 2023

FC Mladé Buky vs. FC Vrchlabí 0:4. Branky: 13. Zábranský Alvin 25. Zábranský Alvin 27. Hanzlíček Vojtěch 29. Hamáček Šimon.

FC Vrchlabí vs. SK Jičín 2:1. Branky FC: Vacek štěpán, Kučera Michal

FK Chlumec n. C./RMSK Cidlina vs. FC Vrchlabí 2:3. Branky FC: Hamáček Šimon, Hanzlíček Vojtěch, Polák Matěj

Hráli: Hylmar Vojtěch, Rybníček Jakub, Hamáček Šimon, Hanzlíček Vojtěch, Kučera Michal, Kondělka Dominik, Vacek Štěpán, Polák Matěj, Spindler Matyáš, Zábranský Alvin (C), Kovářová Sára, Binder David, Havlíček Matyáš.