VELIKONOČNÍ FOTBALOVÉ ZÁPASY VE VEJSPLAŠÍCH
mladší přípravka SO 15.4.2017 9:00 FC Vrchlabí TJ Lánov
SO 15.4.2017 11:00 FC Vrchlabí TJ Rudník
starší dorost SO 15.4.2017 14:00 FC Vrchlabí SK Vysoké Mýto
muži B SO 15.4.2017 17:00 TJ Strážné FC Vrchlabí B
muži A NE 16.4.2017 17:00 FC Vrchlabí SK Třebechovice p. O.

Sobotní program zahájí v 9:00 turnaj mladších přípravek, na který naváže zápas Východočeského přeboru od 14:00 a na závěr dne se odehraje derby  okresního přeboru FK Strážné – FC Vrchlabí.

FC Vrchlabí – SK Třebechovice 16. 4. 2017 od 17:00

Tým SK Třebechovice, jemuž v tabulce patří až patnácté místo, v minulém kole zvítězil na pokutové kopy nad celkem Náchoda B. Náš vzájemný podzimní zápas skončil našim vítězstvím v Třebechovicích 3:0 (3:0) Branky: 10. Hájek 24. Tomčík 30. Renner. Sestava: Hladík – Hájek, Pleva, Zajíc, Mejvald –  Fink, Tomčík (80’Blažek), Renner (58’Hradecký), Tauchman – Žďárský (76’Jech), Navrátil. To byla druhá výhra v naší podzimní sérii, která se zastavila až na čísle osm, když jsme prohráli v Trutnově. Trenér D. Votoček k utkání řekl: Venkovní zápas se nám opravdu vydařil. V první půli jsme si vytvořili nátlakovou hrou několik brankových příležitostí, z nichž jsme proměnili tři a více méně bylo o osudu zápasu rozhodnuto. Ve druhém poločase jsme hru nadále kontrolovali, ale další branky jsme už vsítit nedokázali. V minulé sezoně naše vzájemné utkání skončila vítězstvím našich hostů 3:2 ve Vrchlabí a 3:0 v Třebechovicích. Vrchlabští fotbalisté v minulém kole hráli svůj zápas v Sobotce a potvrdili roli favorita vítězstvím 3:0 po poločasu 2:0. Branky 20. a 35. Žďárský, 74. Zdržálek. Sestava: Hladík – Hanuš (76. Navrátil), Pleva, Hawel, Hájek – Matěják, Zajíc, Fink, Kout (25. Mejsnar), Zdržálek – Žďárský. Komentář: Na začátku utkání podržel domácí tým svým výkonem výborně chytající gólman, který nám zlikvidoval tři dobré příležitosti. Prosadili jsme se až ve 20. minutě, kdy poprvé udeřil Žďárský. Do poločasu skóroval ještě jednou a vedli jsme 2:0. Ve druhé půli měli domácí možnost snížit, ale svou šanci promarnili. Naše vítězné tažení zakončil 15 minut před koncem Zdržálek.