Hodnocení staršího dorostu trenérem Hradeckým

FB_IMG_1466866765158

Po loňském postupu z krajského do východočeského přeboru jsme jako nováček soutěžě vstupovali do sezony s velkým respektem. Hned v úvodu soutěže jsme se přesvědčili, že soupeři budou velice kvalitní. Kluci museli do každého zápasu nastupovat s velkým nasazením, ale sami zjistili, že se můžeme měřit s každým soupeřem.

Po podzimní části jsme skončili na pěkném 4.místě s 23 body , což byl pro nás velmi kvalitní výsledek. Do jarní části jsme po kvalitní zimní přípravě zakončené soustředěním na Smejkalově boudě v Kněžicích, nastupovali s cílem udržet postavení po podzimu což se nám povedlo a konečné 3.místo a krásných 50 bodů je velkým úspěchem.

Základem úspěšné sezóny byla výborná parta. Kluci makali jeden za druhého a i když se nedařilo, tak jsme několik utkání vyhráli díky naší nesmírné bojovnosti. Rád bych vyzdvihnul několik hráčů .

Pavel Blažek – když se na začátku zranil brankař Hladík tak nastoupil v brance a vychytal nám několik zápasů. Nastoupil snad na všech postech a nikdy nezklamal. Je to velký hecíř a nikdy nezkazí žádnou srandu.

Patrik Hladík (brankař) – ten byl základem našeho úspěchu. V těžkých chvílích nás vždy podržel a hráči v něm měli velkou jistotu. Jeho postřeh je neuvěřitelný.

Marek Hanuš (obrana) – kapitán mužstva.Pro mě největší osobnost .Nevypustí jediný souboj a svým přístupem strhával ostatní kluky.

Martin Suchomel (záloha) -ten udělal největší výkonostní posun.Jeho důraz a rychlost dělala soupeřům velké problémy.Na jaře dal 8 branek , což je pěkné.

Milan Tomčík (útok) – o jeho střeleckých kvalitách se už řadu let ví, ale přesto si s ním soupeři mnohokrát nevěděli rady. Jeho 28 branek a 7 asis. Mluví za vše.

Rád bych také poděkoval trenérovi ml.dor. Mirkovi Hanušovi , který když bylo potřeba tak uvolnil svoje kluky (Blažej, Cink, Montagna) a na úkor svých výsledků nám vždy pomohl.

Nejlepší střelci : Tomčík 28 , Hančovský 10 , Suchomel 9 , Stránský 8 , Herz 3 Jako trenér bych chtěl poděkovat všem klukům.Vytvořili jme perfektní partu, která táhla za jeden provaz a konečné 3.místo a 50 bodu je velkým úspěchem.

Na úspěchu se podíleli tito hráči : Patrik Hladík 21 utkání , Pavel Blažek 24, Marek Hanuš 25, Šimon Hančovský 23, Michael Hradecký 18, Dominik Najman 17, Jakub Nývlt 24, Martin Suchomel 23, Daniel Šebela 22, Milan Tomčík 25, Martin Stránský 23, David Folkert 24, Jan Kunc 12, Jan Blažej 13, Jonáš Cink 11, Rino Montagna 6, Milan Herz 9, Jan Rolf 9, Jakub Navrátil 7 .