Jaro 2022 první zápasy, A-mužstvo vítězně, M. Holásek 70

MIACOM Krajský přebor mužů – 2021/2022

FC Vrchlabí – FK Černilov 2:0 (0:0). Branky: 51. Hawel Lukáš, 65. Kout Zdeněk.

Sestava FC Vrchlabí: Klekner Jan, Dejmek Radek, Hájek Lukáš, Štefan David, Kout Zdeněk, Hawel Lukáš (C), Blažej Jan (89. Matěják Ondřej), Kučera Martin, Žďárský Petr (85. Fišar Tomáš), Hanuš Marek Tomčík Milan (79. Slavík Michal). Kraus Pavel, Tran David, Janalík František.

FC Vrchlabí: Před utkání přijal gratulace ke svému výročí 70 M. Holásek.

V první polovině zápasu Vrchlabí spoléhalo na standardní situace, ze kterých několikráte nebezpečně zahrozilo. Černilovští však i s dávkou štěstí drželi nerozhodný stav. Štěstí je opustilo až v úvodu druhé poloviny, když se trefil po závaru kapitán L. Hawel. Hosté nebyli nebezpeční a podruhé brance (Z. Kout) již nikdo z přítomných nepochyboval o plném bodovém zisku pro Vrchlabí. Stínem utkání bylo snad jen malé procento využití brankových příležitostí a tato střelecká produktivita by nás mohla v nastávajících zápasech mrzet.

R. Fictum: Celý zápas jsme byli lepším týmem, hra se nám celkem dařila, ale dlouho se nám nepovedlo vstřelit branku. Dočkali jsme se až na začátku druhé půle, kdy jsme udeřili 2x během 15-ti minut a zbytek utkání jsme si už pohlídali.

FK Černilov: Vrchlabí nás od úvodu zatlačilo pomocí centrů a dlouhých autových vhazování. V prvním poločase se nám podařilo situace ubránit, ale bohužel v začátku druhého poločasu jsme už dvě situace nedokázali uskákat. V útočné fázi a v mezihře jsme předvedli málo a je nutné v těchto aspektech hry přidat. Musíme ale vycházet z toho, že máme víceméně nový tým mladých hráčů a pro některé to byl vůbec první zápas na takovéto úrovni.

16 FK Černilov 17 1 14 1 1 13:55 6

Zápasy kola: RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov – FK Kostelec nad Orlicí 2:0 (2:0), FC Slavia Hradec Králové A – FK Chlumec nad Cidlinou B 3:0 (3:0), TJ Jiskra Hořice – FK Jaroměř 3:3 (2:2) Pen: 4:5, Spartak Police nad Metují – FC Spartak Rychnov nad Kněžnou Poznámka: ODLOŽENO, SK Dobruška – SK Červený Kostelec 1:3 (0:1), FK Vysoká n/L. – SK Libčany 3:1 (0:1), SK Jičín A – TJ Sokol Třebeš A 1:2 (1:0).

Příští utkání: neděle 20. 3. 2022 15:00

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – FC Vrchlabí A

Premier Steel KP staršího dorostu U 19

FC Spartak Rychnov n. Kn. – FC Vrchlabí A   4:2 (1:0).

Branky: 34. Paleček Zdeněk, 55. Červinka Martin (Pokutový kop), 70. Štěpánek Maxim, 77. Krejčí Roman – 61. Podrazil Stanislav, 74. Zlatník Luboš.

Sestava FC Vrchlabí: Březina Jakub (88. Srnský Jakub), Pokorný Ondřej, Zlatník Luboš, Raabe Dominik, Mečíř Daniel, Jiroutek Matěj, Mlejnek Stanislav (C), Valenta Tomáš (72. Marek Matyáš), Podrazil Stanislav, Suchomel Adam, Mazánek Radim.

DAHASL KP starších žáků U 15 – skupina B – 2021/2022

FC Vrchlabí/MFK Trutnov B vs. TJ Slavoj Předměřice n. L. 7:1. Branky: 45. Štefan Radek 48. Polák Jachym 55. Maševský Daniel 65. Maševský Daniel 68. Štefan Radek 72. Zajíc Matěj 73. Zeman Matěj 70. Bajer Pavel. Sestava FC Vrchlabí: Strasser Jakub, Zajíc Matěj, Posker Ondřej, Kužel Adam, Brádler Josef, Štefan Radek (C), Mader Jan, Ondráško Jakub, Maševský Daniel, Polák Jachym, Zeman Matěj, Červinka Jakub, Vorel David, Máslo Jakub, Barák Václav, Pospíšil David.

1 FC Vrchlabí/MFK Trutnov B 15 11 1 1 2 65:21 37
2 TJ Jiskra Hořice 15 10 1 2 2 46:23 36
3 SK Miletín/FKM Javorka 15 10 3 1 1 72:26 33
4 FC Nový HK/FK Vysoká 15 7 5 2 1 43:29 26
5 TJ Slavoj Předměřice n. L. 15 8 6 1 0 36:36 26
6 FK Chlumec n. C./RMSK Cidlina B 15 7 6 1 1 43:30 24
7 SK Jičín 15 6 7 1 1 54:47 21
8 FK Jaroměř/TJ Velichovky 15 3 10 1 1 37:44 12