KP mužů, FC Vrchlabí hostí celek z Rychnova

MA

Zápas KP 15. 8. 17:30 FC Vrchlabí – FC Spartak Rychnov n. Kn.

Náš soupeř z od Orlice je v současné době v tabulce KP bez bodu na posledním místě, když se jeho hráčům nepodařilo v domácích zápasech vstřelit branku. Zápasy FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – SK Červený Kostelec, z.s. 0:1 (0:1), FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – Spartak Police nad Metují 0:4 (0:2). Náš celek, pokud nechce mít starosti s počtem bodů musí bodovat naplno a všichni doufáme, že předvedenou hrou uspokojí všechny přítomné na utkání.

Minulé kolo: FK Černilov – FC Vrchlabí  2:2 (1:2, PK 5:4) Branky: 20. Vydarený Jiří, 70 Vydarený Jiří  – 13. Zdržálek Dominik, 40. Tomčík Milan. Sestava FC Vrchlabí: Klekner Jan, Štefan David, Dejmek Radek, Hájek Lukáš, Hawel Marek (Chleborád Erik), Hawel Lukáš, Fink Jan, Zdržálek Dominik, Tomčík Milan, Novotný Vít (Fišar Tomáš, Hanuš Marek (Kraus Pavel). Komentář: Po úvodní převaze domácích, když podržel vrchlabské gólman, šli hostující hráči do vedení. Po šanci, která skončila rohovým kopem a následnou brankou, když nedůraz domácích potrestal vrchlabský Zdržálek. Hráči FK Černilov přidali a jejich snaha byla korunována vyrovnávací brankou. To běžela 20. minuta. Poločasový výsledek však určila branka Vrchlabí, když proměnilo rychlý protiútok (40. minuta Tomčík)).  Ve druhé polovině utkání domácí korunovali svoji snahu o vyrovnání v 70. minutě. Po odraženém balónu s přehledem skóroval domácí hráč. Do konce zápasu se stav již nezměnil, ale šance k rozhodnutí byly na obou stranách. V penaltovém rozstřelu FC Vrchlabí opět zklamalo. Porážka mrzí o to více, protože jsme ztratili dvakrát vedení.

Minulé vzájemné utkání: FC Spartak Rychnov n. Kn. – FC Vrchlabí A 4:2 (1:1). Utkání se odehrálo již 3. 11. 2019 tedy téměř před dvěma lety.

Zápasy kola KP: TJ Jiskra Hořice – TJ Sokol Třebeš A, SK Jičín A – FK Černilov, SK Libčany – FK Kostelec nad Orlicí, SK Dobruška – FK Vysoká n/L., FC Slavia Hradec Králové A – FK Jaroměř, RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov – FK Chlumec nad Cidlinou B, Spartak Police nad Metují – SK Červený Kostelec.

Příští kolo: Neděle 22. 8. 2021 17:00 Spartak Police nad Metují – FC Vrchlabí A

TJ So Malšovice – FC Vrchlabí (Malšovice 18. 8., 17:30, pohár Hejtmana)