HT: 0 : 0

@

Match Details

MA: TJ Sokol Třebeš B vs. FC Vrchlabí A 1:0 (0:0).

Branka: 58. Fridrich Jan Sestava FC: Blažek Pavel, Dědek Jan, Dejmek Radek, Hawel Lukáš (K), Hawel Marek (36. Žďárský Petr), Matěják Ondřej, Kaprál Adam (62. Havelka Štěpán), Hanuš Marek (67. Marek Matyáš), Kout Zdeněk, Podrazil Stanislav (67. Grizič Emir), Tomčík Milan.

Zápas začal náporem domácích, ale své šance nedokázali proměnit. My jsme se pomalu dostávali do hry. Ve druhé polovině se na nás začalo projevovat tréninkové manko a domácí si zaslouženě došli pro plný bodový zisk.

Áčko v neděli zajíždělo do Hradce Králové kde se v rámci 29.kola utkalo s Třebší. Domácí začali aktivně a důrazně. Ve 3 minutě nás od inkasování zachránil brankář Blažek. Celý první poločas nás Třebeš přehrála a výsledek 0:0 byl pro nás úspěšný. Druhý poločas jsme mohli jít do vedení kdy na domácího brankáře upaloval Péťa Žďárský, bohužel neproměnil. Z následující akce udeřila Třebeš a šla do vedení 1:0. Za druhý poločas jsme měli pár závarů a do slibné šance se dostal Grizič, bohužel se mu nepovedlo zamířit mezi tři tyče. Na konci zápasu ještě přišel tlak z naší strany, ale bohužel bez vyložené šance.

TJ Sokol: Dnes jsme pustili do hry hodně mladých pušek a ty rozhodně nepropadly. Jenom to zakončení nám dnes opět dělalo veliké potíže a tak to byl až do konce trochu zbytečný nervák. Vítězství si po podzimním debaklu ve Vrchlabí ceníme a mladíky chválím.