1
HT: 2 : 0
HT: 2 : 0

@

Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro nás. Na soupeře jsme vlítli a po dvou brankách Hančovského jsme v 16. min vedli 2:0 . Lepší úvod jsme si ani nemohli přát.Celý první poločas jsme kontrolovali hru a byli lepším mužstvem.Bohužel jsme nevyužily některé golové šance (Tomčík 2x).Druhý poločas nás soupeř přehrával, neplnili jsme některé taktické pokyny a můžeme děkovat brankaři Blažkovi,který po dlouhé době naskočil do hry jako brankař za zraněného Hladíka. Pojistku jsme přidali až v 89. min kdy Tomčík využil krásnou přihrávku od Hradeckého a s přehledem proměnil na 3:1.Myslím, že jsme si výhru za první poločas zasloužili.Škoda, že jsme v prvním pol. neproměnili některé tutové šance a utkání nedohrávali v klidu. První výhry si velice ceníme a těšíme se na dalšího velmi těžkého soupeře z Pardubic . M. Hradecký (trenér)

Sestava: Blažek 8- Nývlt 7, Hanuš 8, Folkert 6, Šebela 7 , Hančovský 9 ( 23.Kunc 6 ) , Hradecký 8 , Stránský 8 , Suchomel 7 , Tomčík 7 , Herz 6 (82.Najman)

Branky: Hančovský 2 , Tomčík Asistence : Hradecký 2 , Herz Ž. k. : Tomčík , Hradecký