HT: 1 : 1
HT: 1 : 1

@

Baník Rtyně – FC Vrchlabí B 2:2(1:1) PK 0:2, Branky FC Mejsnar, Renner.

V pěkném fotbalovém zápase se našim hráčům podařilo dvakrát srovnat vedení domácích a nerozhodný stav 2:2 vydržel do konce zápasu. Bod navíc si po penaltách vystříleli naši hráči.

OFS – V úmorném vedru odehráli hráči obou týmu bojovné utkání ve vysokém tempu. Domácí hráči zahájili náporem a ve 2.min. se ujali vedení hlavičkou Hoffmana po rohovém kopu – 1:0. Hostující celek se poté chvilku hledal, ale postupně se dostával do rychlých kombinací, které dělaly rtyňským hráčům velké problémy. Ve druhé části první půle převzal otěže hry a zcela ovládli střed hřiště. Vytvořené vyložené brankové šance jim však zlikvidoval výtečný domácí gólman Seidel. Je paradoxní, že v době největšího tlaku mohli hosté inkasovat podruhé, ale prudká hlavička skončila těsně vedle tyče bezmocného brankáře. Hostům se podařilo zaslouženě vyrovnat Mejsnarem ve 39.min. – 1:1. Ve druhé půli se hra dlouho nemohla dostat do tempa. Byla rozdrobená do množství osobních soubojů, což více vyhovovalo domácím. V 67.min. pak předvedl domácí Prouza nádhernou sólovou akci, kdy si v závěru obhodil protivníka a zavěsil – 2:1. Radost domácím však netrvala dlouho a po rozehrání a bleskové akci po pravé straně srovnal v 68.min. Renner na 2:2. Hosté chtěli strhnout vedení na svou stranu a mnoho nescházelo, když v 72.min. nastřelili po výtečné sólové akci brankovou konstrukci. Ani rtyňští neztratili bojovnost, snažili o vstřelení rozhodující branky, ale skóre se do konce utkání již nezměnilo. V penaltovém rozstřelu pak byli lepší hosté a z celkového pohledu na vývoj utkání berou zaslouženě bod navíc.