5
HT: 1 : 2
HT: 1 : 2

@

Sobota 25. 8. TJ Sokol Staré Buky – FC Vrchlabí 2:5 (2:1). Branky: 44. Wimmer Roman, 85. Makovský Jiří –  2. Pokorný Vladimír, 30. Stránský Martin, 52. Zajíc Jan (pen.), 66. Mejsnar Lubor, 84. Jech Kryštof. Sestava FC: Tuž David – Blažej Jan, Zajíc Jan (C), Slavík Michal  (75. Šimůnek Jan), Mejsnar Lubor, Jech Kryštof, Bürger David, Stránský Martin, Pokorný Vladimír, Šafář Petr  (51. Kršík Dominik), Peterka Filip. Vrchlabí přijelo do Starých buků odčinit domácí prohru z minulého kola. Záměr se vydařil. Už v první minutě jsme šli dovedení a po vstřelení druhé branky bylo na hřišti jen jedno mužstvo. Další branky však do domácích svatyně nepadly a po chybě bylo 2:1 pro vrchlabské. Druhý poločas Vrchlabí otupilo snahu domácích a pustilo je do tlaku až v samém závěru, za rozhodnutého stavu. V příštím kole naše rezerva hostí 2.9. 17:00 celek TJ Jiskra Kocbeře.