Muži A se rozloučili s domácím hřištěm porážkou

1. A třída mužů – 2023/2024

FC Vrchlabí A vs. RMSK Cidlina B 1:3 (1:1).

Branky: 8. Kaprál Adam – 24. Glos Martin, 78. Vaněk Tomáš, 56. Mokošín Vojtěch.

Sestava FC: Blažek Pavel, Dědek Jan, Dejmek Radek, Hanuš Marek, Hawel Marek, Hawel Lukáš (C), Mejsnar Lubor (79. Štefan David), Tomčík Milan, Kaprál Adam (73. Grizič Emir), Mlejnek Stanislav, Žďárský Petr. Připraven Marek Matyáš.

Zápas pro nás nezačal vůbec špatně a šli jsme do vedení. K naší smůle se hráčům soupeře podařilo do poločasu podařilo vyrovnat a přebrat otěže zápasu di svých rukou. Druhý poločas se projevila naše trénovanost a soupeř dvěma brankami otočil utkání.

RMSK: Věděli jsme, jaký kvalitní a důrazný soupeř proti nám v prostředí vrchlabského stadionu nastoupí. Domácí kvalitu ukázali hned v 8. minutě a ujali se vedení. My se prali i s nezvykle velkým hřištěm a aktivním obranným valem domácích. Postupem času jsme iniciativu převzali a dostávali se do zakončení. Jednou jsme uspěli a do kabin šli za nerozhodného stavu. V druhém poločase rozhodla naše fyzická připravenost, byli jsme lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Těšíme se na tým jara, tedy do Roudnice.

JAKO 1. B třída mužů – skupina A

FK Chlumec nad Cidlinou C vs. FC Vrchlabí B 5:0 (1:0).

Branky: 1. Věříš Jan, 61. Mlynář David, 71. Kučera Miroslav, 77. Kučera Miroslav, 86. Hubený David. Sestava FC: Šíd Ondřej, Jech Filip, Šimůnek Jan, Cink Jonáš, Grohman Matyáš, Havelka Štěpán, Tran David, Votoček Martin, Kraus Pavel (C), Kršík Dominik. Domácí mužstvo vyhrálo zcela zaslouženě. My jsme jejich hře jakž takž do šedesátých minut a poté nám došly síly. Přesto musíme desítku našich hráčů za bojovný výkon a taktické vedení zápasu pochválit. Pochvalu si zaslouží i výborní diváci a trojce rozhodčích.

FK: Vrchlabští hráči přijeli pouze v 10, inkasovali sice hned ve 20.vteřině,ale poté statečně vzdorovali ,rozchytali jsme jim golmana, lapali jsme se do ofside pastí a poslední 3 branky vstřelili až po 70.minutě.Vítězství povinné, ale kostrbaté, máme na čem pracovat zejména v kombinaci a překonávání bloku. Do sestavy nám naskočili i 4 mladší dorostenci, kteří určitě nezklamali. Pochvalu dnes skládáme rozhodčím z Pardubicka a nově vzniklému fanklubu s bubnem složenému ze zraněných a rekonvalescentů B a C.

PREMIER STEEL KP staršího dorostu U 19

FC Vrchlabí vs. FK Jaroměř 3:2 (2:1). Branky: 4. Grohman Matyáš, 7. Marek Matyáš, 60. Suchomel Adam (Pokutový kop) – 11. Skalický Lukáš, 50. Potoček Tadeáš. Sestava FC: Ryšavý Filip Dědek Jan (C) Klazar Filip (69.Čipkala Martin) Ryšavý Matěj Marek Matyáš Davídek Oliver (46.Zahradník Jan) Podrazil Stanislav Harvey Dylan Jakub Suchomel Adam (69.Vorel David) Grohman Matyáš (82.Štefan Radek) Křivánek Matouš (90.Kocián Miroslav)

EKO DELTA KP mladšího dorostu U 17 – skupina finále, jaro 2024

TJ Jiskra Hořice vs. FC Vrchlabí 0:4 (0:2). Branky: 20. Hauser Lukáš, 33. Strasser Jakub, 49. Brádler Josef, 73. Máslo Jakub. Sestava FC: Pauer Tomáš, Deml Antonín, Posker Ondřej, Brádler Josef, Štefan Radek (C), Máslo Jakub, Maševský Daniel, Vorel David, Kopáč David, Hauser Lukáš, Strasser Jakub, Javor Jan.

DAHASL KP starších žáků U 15 – skupina finále, jaro 2024

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou vs. FC Vrchlabí 2:3 (2:0). Branky: 32. Švec Šimon, 40. Švec Šimon (Pokutový kop) – 41. Hartmann Tristan Vilém, 51. Resl Marek (Pokutový kop), 60. Hartmann Tristan Vilém. Sestava FC: Žďárský Vojtěch, Kučera Jan, Resl Marek (C), Zábranský Alvin, Ježek Tomáš, Barák Václav, Mata Matyáš, Exnar Jiří, Hartmann Tristan Vilém, Polák Matěj, Votoček Lukáš, Rybníček Jakub, Kučera Michal, Havlíček Matyáš, Sieger Ondřej, Růžička Filip, Vacovský Vojtěch.

U15 18.05. 09:30   FC Spartak Rychnov nad Kn.   FC Vrchlabí 2:3 Rychnov
U9 18.05. 10:00   FC Vrchlabí/TJ Jiskra Podhůří   MFK Nové Město nad Metují 21:12 Úpice
U13 25.05. 11:00   FC Vrchlabí   FK Vysoká n/L. — : — Vrchlabí
U9 26.05. 09:00   FC Vrchlabí/TJ Jiskra Podhůří   TJ Dvůr Králové nad Labem — : — Vrchlabí
U11 26.05. 10:00   Sokol Vítězná/TJ Tat Hostinné   FC Vrchlabí — : — Dvůr Králové
U9 26.05. 11:00   FC Vrchlabí/TJ Jiskra Podhůří   MFK Trutnov — : — Vrchlabí
U11 26.05. 11:00   TJ Dvůr Králové nad Labem   FC Vrchlabí — : — Dvůr Králové
U15 26.05. 14:45   FC Vrchlabí   SK Červený Kostelec — : — Vrchlabí
MB 26.05. 17:00   FC Vrchlabí B   TJ Slavoj Skřivany — : — Vrchlabí