Muži A

Muži FC Vrchlabí

Už do své třetí sezóny v Krajském přeboru vstupuje tým mužů FC Vrchlabí. Na postu trenéra došlo ke změně. Celek do nového ročníku povede Jiří Hloušek, trenér s nejvyšší licencí UEFA. Věříme, že trenér se zkušenostmi z ligových soutěží nám pomůže zvednout herní úroveň našeho týmu. Pro zajímavost syn p. Jiřího Hlouška je český reprezentant p. Adam Hloušek. Jako asistent mu bude pomáhat Petr Čurda. Příprava na nový ročník začala 8. 7., a to individuální přípravou. První společný tréninkový blok začne 15. 7. Letní příprava bude zpestřena zápasy s kvalitními soupeři.

Datum, čas tým tým hřiště
20. 07.  17:30 FC Vrchlabí TJ Dvůr Králové D. Branná
27. 07.  10:00 FC Vrchlabí Mladá Boleslav U19 J. Lázně
28. 07. 14:00 FC Vrchlabí MFK Trutnov H. Maršov

Po skončení sezóny nastal čas přestupů a v našem týmu se představí v novém ročníku Zdeněk Tauchman, který náš celek posílil z divizního Dvora Králové, kde patřil tento čtyřiadvaceti letý hráč k oporám. Dále se o základní sestavu poperou loňští dorostenci, kteří už zažili atmosféru krajského přeboru mužů. Na druhou stranu opouští náš tým Dan Wojcik, který přestupuje do Staré Paky. Další přestupové šachy nemají ještě rozzuzlení.

Během měsíce se vykrystalizuje základní sestava, která se představí ve Vrchlabí v 1. kole Krajského přeboru. Zápas ve Vesplaších s celkem TJ Dobruška se hraje 11. 8. 2019 od 17:00. Na toto utkání navazuje další domácí zápas, který se hraje 18. 8. 2019, 17:00 s mužstvem TJ Červený Kostelec.

Trenérovi uplynulé sezóny Petru Zierisovi děkujeme za práci pro FC Vrchlabí a přejeme mu mnoho úspěchů v dalším fotbalovém i soukromém životě.