Muži v I.A-třídě vítězně

I.A-třída mužiSK Sobotka – FC Vrchlabí 0:3 (0:2). Branky: 20. a 33. Žďárský, 74.  Zdržálek. Sestava: Hladík, Hanuš Marek, Pleva, Hawel, Hájek, Zajíc A., Kout (25. Mejsnar), Fink, Zdržálek, Matěják, Žďárský. Roman Fictum, vedoucí mužstva (hosté): Na začátku utkání podržel domácí tým svým výkonem výborně chytající gólman, který nám zlikvidoval tři dobré příležitosti. Prosadili jsme se až ve 20. minutě, kdy poprvé udeřil Žďárský. Do poločasu skóroval ještě jednou a vedli jsme 2:0. Ve druhé půli měli domácí možnost snížit, ale svou šanci promarnili. Naše vítězné tažení zakončil 15 minut před koncem Zdržálek.

Vrchlabí prodloužilo šňůru vítězných zápasů na číslovku sedm a získalo po zásluze tři body. V tabulce vrchlabské áčko má 48 bodů a osmibodový náskok na Sokol Třebeš, která má dohrávku k dobru.

16 Lokomotiva HK 20 4 13 2 1 34:54 17

Východočeský přebor SD. TJ Svitavy – FC Vrchlabí – 0:2 (0:0). Branky. 52. Hančovský, 69. Blažek. Sestava: Hladík – Nývlt, Hanuš, Cink, Tauchman – Hančovský, Blažej, Šafář, Balog – Blažek, Kršík. M.Hradecký, trenér FC VR:  Dnes jsme byli po celý zápas lepším mužstvem a zaslouženě vyhráli.

14 FK Náchod B 17 4 13 0 0 30:77 12

Okresní přebor muži. Sokol Staré Buky – FC Vrchlabí 4:0 (1:0). Sestava: Tuž – Bürger, Zajic J., Cink, Sedláček, Hanuš, Jech, Tauchman, Janoch, Kraus, Panýr (75. Zajíc M.). Oslabené Vrchlabí na těžkém nerovném terénu nebylo domácím rovnocenným soupeřem a po zásluze prohrálo. První branku jsme dostali těsně před přestávkou a domácí  ve druhém poločasu nám nedali žádnou šanci a vzdálili se našemu B-týmu na 7 bodů.

14. Podhůří 16 2 1 13 23:80 8

Krajský přebor MD. FC Vrchlabí – FC Nový HK 5:0 (3:0). Branky: 24.Šafář, 30.Farský, 33.Farský, 59.Farský, 78.Pacholík. Sestava: Matoušek – Štefan (41.Tran), Krajník, Šolc, Matloch – Šimůnek (68.Choura), Farský (61.Pacholík), Renner, Mařík – Šafář, Kršík. M.Hanuš FC VR: Dvacet minut jsme se utápěli v nervozitě a nepřesnostech, se vstřelenými brankami už byla naše hra přece jenom pohlednější.

Krajský přebor SŽ. FC Vrchlabí – FC Nový HK 1:6 (0:4). Branka Rada. Sestava: Klekner, Volech, Jirsa, Štefan, Martinec, Hladík, Hawel, Mlejnek, Joukal, Zuzánek. Střídali Mařík, Jirousek, Rada, Mader. První poločas jsme byli bohužel nedůrazní a málo bojovní, čímž jsme soupeři umožnili vstřelit 4 branky. Druhý poločas již byl z naší strany lepší a vyrovnaný. Přesto soupeř ze dvou střel a příležitostí vstřelil 2 góly, kdežto my ze stejných příležitostí nevytěžili nic. Pak je skóre takové, jaké je.