Neděle 11. 3. od 14:30 utkání KP

KP muži 11. 3. 2017, 14:30 FC Vrchlabí – SK Libčany

Pod novým trenérem vstupuje náš tým do soutěže s kádrem, který posílil navrátivší brankář M. Šulc. Další přestupy se přes zimu neuskutečnily a závěr přípravy ovlivnila velká marodka v našem mužstvu. Každý bod v boji o záchranu v soutěži Krajského přeboru bude důležitý. Našemu týmu patří v tabulce soutěže 15. místo za 12 bodů a skóre 14:34. Hosté, kteří jsou v popředí tabulky budou (jsou) favority tohoto utkání. Mají 29 bodů a skóre 44:27.

Podzimní vzájemné utkání. SK Libčany – FC Vrchlabí 3:1 (0:1). Branka FC : 37. Kout. SK 63. Rompotl Patrik 70. Mrázek Jakub 79. Blažej Michal. Sestava FC: Hladík – Hájek, Pleva, Hanuš, Hradecký, Fink, Matěják, Kout, Janoch, Tomčík, Žďárský. Střídali: Kraus, Cink, Tauchman, Burger.

K zápasu Roman Fictum, vedoucí mužstva FC Vrchlabí: Od první minuty zápasu bylo znát, že jsme postoupili do kvalitnější, rychlejší a tvrdší soutěže. Domácí tým šel odhodlaně za vítězstvím, ale vytvořené šance neproměňoval. My jsme se snažili o kombinační hru, která nakonec vedla k vstřelení vedoucí branky. Ve druhém poločase nás domácí dostali pod tlak, brzy vyrovnali a zbytek zápasu se již odehrával v jejich režii.

Kunčar Vojtěch SK: Mužstvo vstoupilo do nové sezóny s odhodláním začít výhrou. V prvním poločase jsme měli několik vyložených šancí bez úspěšného zakončení. Hosté se prezentovali dobrou hrou, kterou korunovali vedoucí brankou a vyhráli poločas. Do druhé půli jsme doslova vletěli a soupeř odolával našim šancím. Po vyrovnávací brance už jsme měli zápas pod kontrolou a dovedli jsme ho k vítězství.

Podzimní střelecká tabulka  SK Libčany: Michal Blažej 11, Jakub Mrázek 7, Lukáš Hubička 7, Josef Mokrý 7, Adam Chromek 3, Tomáš Kabeláč 2….

Střelci FC Vrchlabí. Milan Tomčík 9, Zdeněk Kout 2, Žďárský Petr 2, Martin Stránský 1, Lukáš Hájek 1, Jan Fink 1, Šimon Hančovský 1.