Neděle 23. 8. 2020, 17:00 FC Vrchlabí TJ Sokol Třebeš, další zápasy FC

Neděle 23. 8. 2020, 17:00 FC Vrchlabí TJ Sokol Třebeš

Po delší fotbalové odmlce naše mužstvo dospělých přivítá celek z Třebše. Náš dnešní soupeř patří v posledních sezónách rozhodně k lepším týmům a umisťuje se v popředí tabulky VOTROK Krajského přeboru dospělých. V nedohraném loňském ročníku mu patřilo čtvrté místo (našim šesté) a druhou pozici měli hráči z Třebše nadosah. V soutěži 2018/19 obsadili příčku třetí (FC Vrchlabí šesté). V roce 2017 jsme společně postoupili z 1. A-třídy do krajského přeboru. FC Vrchlabí obsadilo v tomto ročníku místo první a druzí byli třebešští.

Vzájemné zápasy: 29. 9. 2019 FC Vrchlabí – TJ Sokol Třebeš 2:0 (0:0). Branky: 54. Fišar Tomáš 75. Kout Zdeněk, Sestava FC Vrchlabí: Švejdar Jan, Hanuš Marek, Hawel Lukáš, Hájek Lukáš Zdržálek, Dominik (86. Janalík František), Kout Zdeněk (C), Tauchman Zdeněk (80. Hladík Patrik), Fišar Tomáš (90. Hawel Marek), Kraus Pavel, Žďárský Petr (29. Blažej Jan), Navrátil Tomáš.  Roman Fictum: V zápase nás podržel gólman, jelikož jsme hráli od 11. minuty v deseti. První poločas jsme přežili i se štěstím. Do druhé půle nastoupili hráči s odhodláním uhrát alespoň remízu, ale zvýšeným tlakem donutili soupeře k chybám, které se nám podařilo využít a zápas dotáhnout do vítězného konce. Za předvedený výkon, hlavně v druhém poločase, zaslouli kluci pochvalu.

2019 6. 4. : TJ Sokol Třebeš – FC Vrchlabí A 5:2 (2:1) Střelci: 6. Štajer Martin 1. Ryšavý Michal 65. Ryšavý Michal 73. Krykorka Michal 86. Černý Jiří – 10. Mejsnar Lubor 84. Slavík Michal. Sestava FC Vrchlabí: Janalík František, Hanuš Marek (76. Slavík Michal), Hawel Lukáš, Mejsnar Lubor, Kout Zdeněk (C), Fink Jan, Tomčík Milan, Kraus Pavel, Fišar Tomáš (63. Hladík Patrik), Wojcik Dan, Navrátil Tomáš. Slavík Michal.     Petr Zieris: Pustit do dvoubrankového vedení během úvodních pěti minut kvalitní tým Třebše je obrovský luxus. Následně už jenom honíme výsledek což nás samozřejmě stojí hodně sil. Sice jsme zápas ještě zdramatizovali, ale domácí dovedli zápas zaslouženě do vítězného konce. Škoda jen , že se na něco připravujeme a následně se to během úvodních minut zboří.

Minulé, úvodní kolo soutěže: FK Černilov-FC Vrchlabí A ODLOŽENO, TJ Jiskra Hořice-TJ Sokol Třebeš A 2:1(1:1). Branka Třebše: 6. Štajer Martin. Sestava TJ Heřman Mikuláš, Tesař Daniel, Jandík Lukáš (62. Franta Matěj), Kudrna Jakub, Hruška David, Kincl Michal (82.Kosyak Ivan), Štajer Martin, Zeman Jakub, Majer Petr, Ryšavý Michal, Krykorka Michal (C).

SK Jičín A-FC OLYMPIA HK 1:0, FK Vysoká n.L.-FC Slavia HK A 2:3, FK Chlumec n. C. B-SK Dobruška 1:2, RMSK Cidlina-SK Libčany 0:2, Spartak Police n. Met.-TJ Červený Kostelec 1:1(PK4:3), FC Spartak Rychnov n. Kn.-FK Kostelec n. O. 1:3.