Nová budoucnost vrchlabského fotbalu se blíží

Poslední období je pro vrchlabský fotbal hektické. Ještě není ukončena stará sezóna, nový městský stadion je před dokončením a vrchlabský fotbalový oddíl čeká mnoho povinností a úkolů.

Probíhají jednání s městem Vrchlabí o podmínkách provozování areálu, výběrová řízení na obsazení personálu jsou již dokončena a z části i realizována.

Ve výběrovém řízení byl vybrán na pozici vedoucího areálu pan Jaroslav Hampl, který splňoval naše požadavky i díky předchozím zkušenostem. Na dvě pozice údržby byli vybráni Jiří Jelínek a Radek Mejznar. Až zkušební provoz ukáže, jestli bude tento personál dostačující.

Momentálně probíhá postupné předávání a seznamování se s celou technologií na stadionu (zavlažování, tepelná čerpadla a další technické vybavení).

Dne 5. 5. byla svolána VH, kde byly schváleny stanovy dle NOZ potřebné ke změně statutu oddílu z občanského sdružení na zapsaný spolek a k zápisu do spolkového rejstříku. Nový název oddílu je nyní FC Vrchlabí z.s..

Zastupitelé tento týden schválili půlmilionovou dotaci našemu klubu na provoz areálu, který bude do konce roku zkušební.

Na závěr chceme ujistit všechny občany Vrchlabí, že naším zájmem je spolupracovat se všemi sportovními spolky, oddíly i jednotlivci jak místními, tak z blízkého okolí.