Podzimní sezóna zahájena

MIACOM Krajský přebor mužů

FC Vrchlabí – TJ Sokol Třebeš A 0:0 (pk 2:4).

Sestava FC Vrchlabí: Klekner Jan, Dejmek Radek, Hájek Lukáš, Hawel Lukáš (C), Fink Jan (89. Fišar Tomáš), Tauchman Zdeněk (84. Hawel Marek), Zdržálek Dominik, Žďárský Petr, Tomčík Milan, Novotný Vít (92. Kraus Pavel), Hanuš Marek. Připraveni: Štefan David Janalík František Hawel Marek Chleborád Erik Fišar Tomáš Kraus Pavel.

LV FC: Utkání bylo bojovné a vyrovnané. V prvním poločasu se šance ke vstřelení branky rodily až od třicáté minuty a byly na obou stranách. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu a jen umění gólmanů, smůla střelců měla za následek bezgólový výsledek. Naše mužstvo FC mělo příležitostí ke vstřelení branky vice, proto porážka na pokutové kopy mrzí.

Vl. Krykorka, ved. týmu TJ Sokol Třebeš: Dnes jsme podali velice solidní výkon, kterému chybělo proměnění některé z tutovek. Ty ale měli i domácí a dopadli stejně. Jinak kvalitní utkání a dle mého spravedlivá remíza. Klukům patří poděkování za kolektivní obětavý výkon. Jen tak dál.

Zápasy kola: SK Jičín A – FK Jaroměř 0:1 (0:1), SK Libčany – SK Dobruška 2:0, FC Slavia Hradec Králové A – FK Kostelec nad Orlicí, RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov – FK Vysoká n/L., FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – SK Červený Kostelec, z.s., Spartak Police nad Metují – FK Černilov, TJ Jiskra Hořice – FK Chlumec nad Cidlinou B.

Příští kolo: Sobota 7. 8. 2021 17:00 FK Černilov – FC Vrchlabí A

SK Červený Kostelec, z.s. – SK Dobruška, FK Kostelec nad Orlicí – RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov, TJ Sokol Třebeš A – SK Jičín A, FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – Spartak Police nad Metují, FK Chlumec nad Cidlinou B – FC Slavia Hradec Králové A, FK Jaroměř – TJ Jiskra Hořice, SK Libčany – FK Vysoká n/L.

JAKO 1. B třída mužů – skupina A

Neděle 1. 8. 2021 17:00 TJ Jiskra Kocbeře – FC Vrchlabí B 0:5 (0:3). Branky: 7. Matěják Ondřej, 13. Slavík Michal, 35. Slavík Michal, 79. Navrátil Daniel 85. Votoček Martin.

Sestava FC Vrchlabí: Klekner Jan, Zajíc Jan (C), Cink Jonáš, Mejsnar Lubor (80. Šimůnek Jan), Štefan David, Bürger David, Navrátil Daniel, Hawel Marek (75. Votoček Martin),  Slavík Michal, Matěják Ondřej (80. Jech Filip), Tauchman Martin. Připraveni: Tuž David, Šimůnek Jan, Votoček Martin, Jech Filip.

Utkání na mokrém hřišti začalo lépe pro Vrchlabí, když šlo brzy do dvoubrankového vedení. Obě branky padly po pěkných akcích, ale po té vrchlabští polevili. Domácí svoji snahu o vstřelení kontaktního gólu se soustředili jen na nakopávané balóny a standardní situace, které naši hráči dokázali s přehledem pokrýt. V závěru poločasu fotbalisté Kocbeře potřetí inkasovali.  V druhé polovině zápasu snahu o obrat vrchlabští s přehledem odvrátili a ke konci pečetili výhru ještě dvěma góly.

Zápasy kola: TJ SOKOL Stará Paka – TJ Sokol Železnice 4:2 (2:1), FK Dolní Kalná – FK Kopidlno 2:3 (2:0), SK Jičín B – TJ Slavoj Skřivany 0:3 (0:2), 1. FK Nová Paka – TJ Dvůr Králové nad Labem B 0:1 (0:1), SK Sparta Úpice – SK Miletín 1:3 (0:2), TJ Baník Žacléř – FC Spartak Kobylice 4:1 (2:0).