Pohár v Mladých Bukách

Se soupeřem z Mladých Buků vstoupili  29. 7. 2017 od 17:00 do závěrečné přípravy naši muži.

FK Mladé Buky – FC Vrchlabí 1:4 (0:2). Sestava FC Vrchlabí: Hladík – Hanuš, Hájek, Stránský, Janoch, Hradecký, Fink, Tomčík, Hančovský, Kraus P., Žďárský (stř. Cink, Jech, Bürger), Branky: 26. Tomčík, 30. Žďárský, 68. Hanuš, 83. Žďárský. Neúplná sestava Vrchlabí zdolala účastníka 1. B třídy a vybojovala postup do dalšího kola.

Roman Fictum, vedoucí mužstva (hosté): Zápas jsme měli od začátku pod kontrolou, dařila se nám kombinační hra a tím jsme dostávali domácí tým pod tlak. Příležitostí na vstřelení gólu jsme měli daleko více, ale bohužel jsme je neproměnili.

Jelínek,trenér (domácí):

Od úvodního hvizdu převzali hosté taktovku a až do konce ji drželi pevně ve svých rukách.První poločas byl z naší strany ustrašený s množstvím individuálních chyb a laxním přístupem k zápasu.Ve druhé půli se po vystřídání hra zlepšila, ale na účastníka krajské soutěže to nestačilo. Za druhou pasáž je potřeba hráče pochválit za bojovnost.