Poslední jarní kolo

MIACOM Krajský přebor mužů – 2021/2022

FC Vrchlabí A vs. FK Jaroměř 1:3 (0:1). Branky: 70. Kout Zdeněk 2. Valášek Daniel 93. Votrubec Daniel 65. Gorol Radek Sestava FC Vrchlabí: Janalík František, Cink Jonáš, Hawel Marek, Kout Zdeněk, Hawel Lukáš (C), Mlejnek Stanislav, Blažej Jan (82. Kučera Martin), Žďárský Petr (35. Slavík Michal), Novotný Vít, Tauchman Martin (46. Šimůnek Jan), Tomčík Milan.

Premier Steel KP staršího dorostu U 19

TJ Sokol Třebeš B vs. FC Vrchlabí A 1:0 (1:0). Sestava FC Vrchlabí: Petrů Miroslav, Raabe Dominik (71. Grohman Matyáš), Jiroutek Matěj, Zlatník Luboš, Pokorný Ondřej, Teichman Tomáš, Mečíř Daniel, Valenta Tomáš, Mlejnek Stanislav (C), Dědek Jan, Rada Matyáš, Grohman Matyáš, Suchomel Adam, Šíd Ondřej, Míč Lukáš.

Branky: 90. Řeháček Jaroslav – 51. Tauchman Martin, 53. Mlejnek Stanislav

Sestava FC Vrchlabí: Klekner Jan, Šimůnek Jan (46. Hawel Marek), Zajíc Jan, Cink Jonáš (59. Jiroutek Matěj), Mejsnar Lubor, Votoček Martin (46. Mlejnek Stanislav), Bürger David, Pokorný Vladimír (C), (73. Jech Filip), Slavík Michal (84. Zlatník Luboš), Kraus Pavel, Tauchman Martin.

FC: Zápas posledního kola už nemohl výrazně ovlivnit postavení obou mužstvech v tabulce. Hrál se otevřený fotbal, který se musel líbit všem přihlížejícím. Šťastnější po konečném hvizdu byli vrchlabští, kteří bodovali za tři body již po šesté za sebou. Vítězství hostů zajistil povedený úvod druhé poloviny utkání, když dvakrát skončil míč v domácí brance a domácí vstřelená kontaktní branka přišla příliš pozdě.

SK: V 1.půli jsme hráli kvalitní kombinační fotbal, bohužel z několika nadějných situaci jsme gól nedali, i nás dvakrát podržel brankář, tak skončil poločas 0:0, což byl základ naši porážky. Zkraje 2.půle šli hosté do vedení po pěkné kombinaci a 2. gól jsme si vstřelili prakticky sami. Kluci to nezabalili a dál dobývali branku Vrchlabí a byl to chvílemi tlak velký, gólovky jsme neměli a standardky byly špatné. Gól v 90.min. jen mírnil porážku, která mrzí, ale výkon špatný nebyl. Hostům gratuluji.

Zápasy kola: TJ SOKOL Stará Paka – FC Spartak Kobylice 1:4 (0:4), TJ Jiskra Kocbeře – SK Miletín 2:3 (0:1), SK Sparta Úpice – FK Kopidlno 2:0 (1:0), TJ Baník Žacléř – TJ Dvůr Králové nad Labem B 0:7 (0:1), 1. FK Nová Paka – TJ Slavoj Skřivany 0:2 (0:1), TJ Sokol Železnice – FK Dolní Kalná 3:1 (0:0).

Genext KS SD U 19 – o umístění, jaro 2022

FC České Meziříčí vs. FC Vrchlabí B 2:2 (1:1, pk 4:2). Branky: 30. Sekyra Martin, 56. Sekyra Martin – 15. Grohman Matyáš, 83. Podrazil Stanislav. Sestava FC Vrchlabí: Březina Jakub, Grohman Matyáš, Dědek Jan (C), Marek Matyáš, Podrazil Stanislav, Valenta Tomáš, Suchomel Adam, Kocián Miroslav, Křivánek Matouš, Nepolský Dominik, Pokorný Ondřej, Čipkala Martin, Psohlavec Jiří.

1 FC Vrchlabí B 12 6 1 2 3 36:15 38
2 TJ Sokol Stěžery 12 7 3 1 1 34:29 32
3 FK Jaroměř 12 5 4 2 1 43:26 29
4 FK Černilov 12 6 4 1 1 33:28 27
5 FC České Meziříčí 12 2 5 4 1 23:32 22
6 SK Solnice/TJ Sokol Černíkovice 12 4 7 0 1 29:39 19
7 SK Česká Skalice/TJ Sokol V. Jesenice 12 2 8 0 2 25:54 13