První aprílová utkání

M GROUP CZ Krajský přebor mužů – 2022/2023

FC Vrchlabí – SK Solnice 1:5 (0:5).

Branky: 73. Kout Zdeněk (pk) – 1. Pavlíček Luboš, 10. Motl David, 21. Pavlíček Luboš, 24. Jedlička Martin, 35. Pavlíček Luboš.

Sestava FC Vrchlabí: Hladík Patrik (46. Šíd Ondřej), Mlejnek Stanislav, Štefan David, Kout Zdeněk (C), Fink Jan, Tomčík Milan, Slavík Michal (52. Šimůnek Jan), Hawel Marek (81. Bürger David), Kučera Martin, Žďárský Petr, Navrátil Daniel (46. Kršík Dominik).

FC Vrchlabí: První poločas byl pro Vrchlabí poločasem hrůzy. Individuální chyby, neschopnost udržet se na míči a stoprocetní využívání šancí soupeřem, nedaly jinou možnost než brzké rozhodnutí utkání. Ve druhé polovině vrchlabští přeskupili, více bojovali a i střídání pomohlo, aby se obraz hry změnil. Pokud si hráči neuvědomí, že jejich síla je hlavně v bojovnosti, těžko se bude vracet zápasová pohoda.

SK: Ve 25.minutě jsme vedli 4:0 a bylo po zápase. Ve 2.poločase jsme ubrali plyn a utkání v klidu dovedli do vítězného konce.

JAKO 1. B třída mužů – skupina A

TJ Spartak Kosičky vs. FC Vrchlabí B 5:1 (3:1).

Branky: 27. Urban Jan, 42. Schovanec Ladislav, 45. Stránský Martin, 54. Kotek Michal, 90. Mráz Jakub (pk) – 38. Slavík Michal.

Sestava FC Vrchlabí: Šíd Ondřej, Šimůnek Jan, Cink Jonáš (46. Jiroutek Matěj), Mejsnar Lubor, Bürger David, Hawel Marek, Zajíc Jan, Slavík Michal, Kršík Dominik, Schütz Michael, Kraus Pavel (C).

Spartak: V absolutně nefotbalovém, větrném, zimním počasí snad ani nešlo hrát fotbal. S těmito podmínkami se lépe vypořádali domácí, kteří měli větší hlad po bodech. Jejich vítězství bylo zasloužené hlavně proto, že vrchlabští s kosou a terénem v Kosičkách se po celé utkání nedokázali vyrovnat.

PREMIER STEEL KP staršího dorostu U 19

RMSK Cidlina B vs. FC Vrchlabí 9:2 (3:1)

Branky: 2. Lustig Dobroslav, 7. Herzán Martin, 38. Petr David, 52. Ludvík Tomáš, 61. Patka Vojtěch, 69. Patka Vojtěch, 70. Patka Vojtěch, 76. Patka Vojtěch, 85. Malina Daniel – 28. Štefan Radek, 67. Štefan Radek.

Sestava FC Vrchlabí: Březina Jakub, Grohman Matyáš, Dědek Jan, Klazar Filip (57. Lukeš Jakub), Nepolský Dominik, Pokorný Ondřej (C), Strasser Jakub, Podrazil Stanislav, Štefan Radek, Srnský Jakub, Zeman Matěj, Lukeš Jakub.

FC Vrchlabí vs. SK Jičín 7:2 (3:0)

Branky: 17. Klazar Filip, 21. Vlastní 40. Zeman Matěj, 51. Maševský Daniel, 60. Klazar Filip, 84. Maševský Daniel, 90. Maševský Daniel – 56. Sedláček Tadeáš, 72. Kozma Filip (Pk)

Sestava FC Vrchlabí: Lukeš Jakub, Deml Antonín (66. Kostadinov Jiří), Klazar Filip, Braun Milan (46. Losenický Michal), Štefan Radek (C), Strasser Jakub, Zeman Matěj, Křivánek Matouš, Kučeravý Martin, Čipkala Martin (44. Maševský Daniel), Jeriová Nikola.

1 TJ Lánov 17 13 3 1 0 103:32 41
2 Sokol Lhota pod Libčany 17 13 3 0 1 75:18 40
3 FC Vrchlabí 17 12 4 1 0 64:23 38
4 TJ Jiskra Hořice 16 9 6 0 1 28:31 28
5 1. FK Nová Paka 16 8 7 1 0 53:35 26
6 TJ Sokol Dohalice/AFK PROBLUZ 16 5 8 3 0 37:67 21
7 TJ Slavoj Předměřice/TJ Sokol Malšova Lhota 16 5 9 1 1 40:63 18