PU FC Vrchlabí – FK Dolní Kalná 6:2

FC Vrchlabí „A“ vs. FK Dolní Kalná „A“ 6 : 2 (2 : 1)
Branky: P. Žďárský 2 x, M. Tomčík, P. Kraus, S. Mlejnek, vlastní (M. Bartoš) – D. Navrátil, T. Hampl
Hodnocení utkání:
Petr Zieris, trenér domácí: “V nedělním zápase s Dolní Kalnou jsme v prvním poločase měli značné rezervy v pohybu bez míče a důrazu, nicméně jsme šli do kabin s vedením 2:1. V druhém poločase jsme zlepšili zmíněné nedostatky a vítězství potvrdili dalšími brankami. Vysoké vítězství bych proti kvalitnímu soupeři nepřeceňoval, jelikož víme, kde máme rezervy a na těch musíme neustále pracovat. Jedinou kaňkou na pěkném zápase byla spousta soupeřových nebezpečných faulů zezadu..
Tento víkend mají hráči volno, aby doléčili šrámy a v neděli 10.3. jsme nastoupili v plné síle na první jarní, domácí, mistrovské utkání, kdy nám bude soupeřem Roudnice nad Labem.“
Tomáš Navrátil, trenér hostů: „Domácí vyhráli zcela zaslouženě a jednoznačně, nám se utkání příliš nepovedlo, ovlivnily ho dvě úvodní laciné branky v naší síti, tentokrát nám oproti minulému utkání chybělo větší nasazení a kvalita na míči, věřme, že si hráči uvědomí, že bez tréninku to nepůjde. Pomalu již musíme začít tvořit základní sestavu, se kterou půjdeme do jarní části. Domácím k vítězství gratuluji a Markovi Havlovi přeji brzké uzdravení.“
Sestava domácích: P. Blažek, D. Štefan (45. M. Schütz), L. Hawel, R. Dejmek, O. Matěják, S. Mlejnek, M. Tomčík, M. Hanuš, M. Hawel (70. P. Kraus), A. Kaprál (23. E. Grizič), Petr Žďárský
Střídající- M. Schütz, E. Grizič, P. Kraus, O. Šíd
Sestava hostů: A. Scharm – M. Bartoš, T. Navrátil, J. Navrátil, Š. Hančovský – M. Slavík, Z. Tauchman, M. Stránský, D. Navrátil, L. Kalenský – Š. Drinka
Průběžně střídali: T. Hampl, M. Tauchman, V. Dressler, V. Bartoš