Týmy FC Vrchlabí vítězně

I. A-třída muži, FC Vrchlabí – SK Bystřian Kunčice 2:0 (2:0). Střelci: 15. Tomčík, 35. Hančovský. Sestava FC VR: Hladík – Hanuš (87. Hawel), Pleva, Zajíc (81. Matěják), J Hájek – Hančovský (75. Mejsnar), Fink, Kout, Tomčík, Zdržálek – Žďárský (75. Hradecký).

Roman Fictum, vedoucí mužstva FC VR: Na hostujícím týmu bylo od začátku utkání znát, že si přijeli pro remízu. Dlouho s námi drželi krok, ale ke konci poločasu se nám podařilo udeřit a dvěmi brankami jsme se dostali do vedení. Ve druhé půli šli hosté po vyloučení do deseti a zápas se odehrával z naší strany v klidu a zaslouženě zůstaly tři body doma.

Z. Šulc sekretář hosté: Do Vrchlabí jsme odjeli se značně prořídlou sestavou a cílem odehrát slušný výsledek.To se nám nakonec podařilo.Téměř celý druhý poločas jsme hráli o deseti,když rozhodčí udělil po faulu ve schrumáži omylem žlutou kartu jinému hráči na což jsme doplatili vyloučením/ po zápase nám to potvrdil i hráč Vrchlabí,který byl faulován/.Domácím přejeme v krajském přeboru hodně zdaru, nádherný areál si vyšší soutěž určitě zaslouží.  Foto ze zápasu: http://fotojn.rajce.net/FC_Vrchlabi_-_SK_Bystrian_Kuncice_2.4.2017

16 Lokomotiva HK 19 4 12 2 1 33:51 17

Východočeský přebor dorostu. FC Vrchlabí –  SK Náchod B 1:0 (1:0), Branka: 35. Tomčík. Sestava: Hladík – Nývlt, Hanuš, Cink, Tauchman – Hančovský, Hradecký, Farský(73.Šafář )- Tomčík, Blažek (59.Kršík)

Michael Hradecký-trenér FC VR: Dnes z naši strany snad jen prvních 30.min snese přísnější měřítko. Mladý soupeř nás zejména ve druhém pol.k ničemu nepustil a můžeme děkovat našemu HLADÍKOVI, který chytil minimálně 4 „loženky“ soupeře. Mladý kluci z Náchoda si dnes nezasloužili prohrát.

Panenka J (hosté): Ve Vrchlabí jsme nesehráli špatnou partii. První poločas byli domácí lepším týmem. My vycházeli ze zajištěné obrany a tak jsme branku domácích ohrozili výrazně jen střelou Jahody.Domácí měli několik dobrých šancí. Využili však roh. kop a hlavou šli do vedení. Druhý poločas se výrazně změnil způsob hry obou týmů a náš mladý tým byl lepší,vytvářel si šance a jen domácí brankář byl pro nás nepřekonatelnou překážkou. Kluci odvedli hlavně v 2.poločase kvalitní výkon.

14 FK Náchod B 16 3 13 0 0 25:75 9

Okresní přebor muži TJ Baník Žacléř – FC Vrchlabí 0:2 (0:2). Branky: Zajíc J., Fink. Sestava: Tuž, Vondráček, Zajíc J., Tauchman, Navrátil, Hanuš Martin, J ech, Fink, Matěják Kraus, Mejsnar. Střídali Sedláček, Zajíc M.

Vrchlabí ihned v úvodu utkání si vypracovalo šance, když Matěják trefili zařízení domácí branky a v dalším okamžiku zařídil pokutový kop, který proměnil s přehledem kapitán mužstva J. Zajíc. Do poločasu zvýšil vedení Vrchlabí Fink. V druhé půli naši hráči kontrolovali hru, soupeře téměř k ničemu nepouštěli, ale svoje tutové šance trestuhodně zahazovali.

Krajský přebor MD

Chlumec/Lovčice – FC Vrchlabí 2:2 (1:2, PK 5:6), Branky Kršík, Krajník. Sestava: Matoušek – Štefan (54.Tran), Krajník, Šolc, Matloch – Šimůnek (75.Macho), Renner, Šafář,Mařík – Kršík, Pacholík (70.Choura). Dneska se nám hra nedařila. Nebyli jsme schopni na nerovném hřišti kombinovat a ani nijak hru kontrolovat.

11 FC Nový HK 3 0 3 0 0 2:10 0

Krajský přebor SŽ: Chlumec/Lovčice – FC Vrchlabí 0:2 (0:1). Branky Zuzánek 2. Sestava: Klekner – Jiroutek, Štefan, Binar, Mařík, Zuzánek, Hladík, Hawel, Rada, Joukal, Jirsa. První poločas jsme předváděli slušný výkon, bohužel jsme vstřelili jen jednu branku. Příležitostí bylo dost, ale stál proti nám výborný brankář. V druhém poločase jsme ale na náš výkon nenavázali, hráli jsme měkce a byli všude pozdě. Soupeř měl sice převahu, ale bez nějaké větší šance. Branka, která nás měla uklidnit bohužel přišla až v posledních minutách.

1 SK Jičín/FKM Javorka 2 2 0 0 0 16:0 6
2 Slovan Broumov 3 2 1 0 0 8:3 6
3 Sokol Třebeš 2 2 0 0 0 9:6 6
4 FC Spartak Rychnov 2 2 0 0 0 4:1 6
5 Kostelec/Častolovice 3 2 1 0 0 9:8 6
6 FC Vrchlabí 3 2 1 0 0 3:14 6
7 FC Nový HK 3 1 2 0 0 10:12 3
8 Nové Město/Rozkoš 3 0 2 1 0 3:8 2