MIACOM Krajský přebor mužů – 2021/2022

SK Jičín – FC Vrchlabí 2:2 (0:2, pk 4:3).

Branky: 52. Kuncíř Jan, 81. Sajdl Jan –  15. Kraus Pavel, 25. Kraus Pavel

Sestava FC Vrchlabí: Klekner Jan, Hájek Lukáš, Štefan David, Slavík Michal, Tomčík Milan, Fišar Tomáš, Kučera Martin, Kraus Pavel (C), Žďárský Petr (82. Tauchman Martin), Novotný Vít (90. Šimůnek Jan), Mlejnek Stanislav. Bürger David.

FC Vrchlabí: Po kvalitní první polovině utkání, kdy náskok dvou branek mohl být i větší, se hra vrchlabských prakticky zhroutila. Zápas rozdílných poločasů skončil remízou a po penaltovém rozstřelu, který opět Vrchlabí nevyšel, se radovali domácí.

R. Fictum: V dnešním zápase jsme doplatili na neproměňování gólových šancí, protože zhruba ve 30. minutě mohlo být rozhodnuto. Bohužel od této doby jsme začali dělat chyby v rozehrávce a dostali jsme domácí na koně. Bylo jen otázkou času, kdy inkasujeme a ve druhé půli se to i stalo a soupeř skóre srovnal. V penaltovém rozstřelu jsme opět neuspěli.

SK Jičín: Ubojované vítězství po penaltové nadstavbě a po prospalém 1. poločase mě těší a hráčům k němu gratuluji. Věřím, že lehce obdržené branky po triviálních chybách se už nikdy opakovat nebudou!! Rozhodčím gratuluji k dobrému a objektivnímu výkonu!!

Zápasy kola: SK Libčany – TJ Sokol Třebeš A 2:1 (2:0), SK Dobruška – FK Jaroměř 3:1 (1:1), FK Vysoká n/L. – FK Chlumec nad Cidlinou B 2:3 (1:2), SK Červený Kostelec – FK Kostelec nad Orlicí odloženo, RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov – FK Černilov 12:0 (5:0), FC Slavia Hradec Králové A – FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 1:0 (0:0), TJ Jiskra Hořice – Spartak Police nad Metují 3:0 (1:0).

FK Kopidlno – FC Vrchlabí 3:2 (1:0).

Branky: 29. Komárek Ladislav (Pokutový kop), 47. Klaban Tomáš, 89. Komárek Ladislav – 86. Tauchman Martin 90. Kraus Pavel (Pokutový kop)

Sestava FC Vrchlabí: Janalík František, Šimůnek Jan (65. Jech Filip), Zajíc Jan (C), Cink Jonáš, Bürger David, Pokorný Vladimír (58. Šíd Ondřej), Slavík Michal, Mlejnek Stanislav, Kraus Pavel, Tauchman Martin, Tran David (65. Raabe Dominik).

FC Vrchlabí: Domácí vyhráli zaslouženě, protože byli aktivnější a produktivnější. Vrchlabí, ač celý druhý poločas bylo oslabeno o jednoho hráče, bojovalo až do konce a bod nebyl daleko. Utkání bylo bojovné a poměr žk 2:7 byl pro nás nepochopitelný.

FK Kopidlno: Dnes jsme především chtěli uspět za 3 body a od úvodu jsme k utkání také tak přistoupili. Dobrý výkon, ale opět jsme na můj vkus hodně tutových šancí nevyužili a tak se na konci strachovali, zda některá z dobře zahrávaných standardek ještě nepovede k remízovému stavu.

Zápasy kola: SK Miletín – TJ Sokol Železnice 0:1 (0:0), SK Sparta Úpice – TJ Dvůr Králové nad Labem B 2:0 (1:0), FK Dolní Kalná – TJ Slavoj Skřivany 1:1 (1:0) Pen: 5:3, TJ Jiskra Kocbeře – FC Spartak Kobylice 2:2 (1:0) Pen: 5:4, 1. FK Nová Paka – TJ Baník Žacléř 1:1 (1:0) Pen: 3:4, SK Jičín B – TJ SOKOL Stará Paka 3:3 (2:1) Pen: 4:2.

1 TJ Sokol Železnice 17 14 1 1 1 53:15 45
2 TJ Slavoj Skřivany 17 10 6 0 1 53:35 31
3 SK Miletín 17 8 4 2 3 38:20 31
4 TJ Dvůr Králové n. L. B 17 9 6 1 1 43:30 30
5 1. FK Nová Paka 17 7 4 3 3 27:19 30
6 TJ SOKOL Stará Paka 17 8 5 1 3 50:33 29
7 SK Sparta Úpice 17 8 7 2 0 27:29 28
8 FC Vrchlabí B 17 7 7 2 1 47:32 26