Úvodní podzimní kolo

Krajský přebor mužů

FK Chlumec nad Cidlinou B vs. FC Vrchlabí A 6:1 (2:0).

Branky: 11. Kučera Jiří,23. Labík Jan, 56. Staněk Petr, 69. Kučera Jiří (pk), 71. Hartman Jakub, 80. Kříž Vojtěch – 81. Žďárský Petr

Sestava FC Vrchlabí: Janalík František, Štefan David,Cink Jonáš (70. Kraus Pavel), Kout Zdeněk, Hawel Lukáš (C), Vilám Aleš, Mlejnek Stanislav (78. Raabe Dominik), Slavík Michal, Kučera Martin, Žďárský Petr, Tomčík Milan. Připraveni: Šíd Ondřej, Tran David, Hawel Marek.

FC Vrchlabí, M. Hradecký: Jednoznačná záležitost. Domácí nás předčili ve všech směrech a byla radost koukat na jejich pohledné akce. Někteří borci (zejména mladší) si myslí, že mají na ligu a na hřišti to je max. na okres.

FC: Konfrontace nedopadla pro nás příznivě. Domácí tým byl po všech stránkách lepší a jeho vítězství zasloužené. My se pokusíme napravit dojem příští neděli, kdy se utkáme na domácím hřišti s TJ Sokol Třebeš.

 

FK: K utkání jsme nastupovali s respektem, dobře koncentrovaní a s touhou rozhodnout do poločasu, což se nám sice nepodařilo, ale hru jsme měli pod kontrolou celý zápas a zlomili jsme ho definitivně 3 brankou po obrátce. Poté jsme mohli dát opět šanci celé lavičce a užít si hezké akce a pěkný fotbal v nedělním odpoledni. Pihy na kráse dnešního výkonu bychom asi našli ,ale vstup do sezony se nám vydařil a můžeme být natěšení na velice těžké utkání na Slavii HK, kam pojedeme s odhodláním uspět.

 

JAKO 1. B třída mužů – skupina A

FC Vrchlabí B vs. TJ Sokol Nepolisy 3:2 (2:1)

Branky: 31. Votoček Martin, 44. Kraus Pavel, 92. Kraus Pavel (pk) – 41. Tomeš Petr 95. Tomeš Petr

Sestava FC Vrchlabí: Hladík Patrik, Šimůnek Jan, Votoček Martin, (46. Dědek Jan), Mejsnar Lubor, Hnik Aleš, Bürger David, Cink Jonáš (59. Raabe Dominik), Mečíř Daniel, Mlejnek Stanislav (59. Pokorný Ondřej), Tran David (75. Šíd Ondřej), Kraus Pavel (C).

Michal Hradecký: Vyrovnané utkání ve kterém rozhodla větší efektivita domácích.