Velikonoční výsledky

I. A třída

FC Vrchlabí – SK Třebechovice 6:1 (1:0). Branky: 14. Šreibr (vlastní), 59. Fink, 75. Navrátil, 80. Navrátil, 85. Žďárský, 88. Zdržálek (pen.). Sestava: Hladík – Hanuš (75. Navrátil), Pleva, Hawel (81. Hradecký), Hájek – Matěják (70. Tomčík), Kout (86. Kraus), Fink, Zajíc, Zdžálek – Žďárský (84. Mejsnar)

Vítězství Vrchlabí vypadá jednoznačně, ale vůbec se nerodilo lehce. V úvodu domácí hráči soupeře převyšovali, a podařilo se jim jít do vedení, když si hosté po centru Hájka dali vlastní branku. Po té se hráči z Třebechovic zvedli a Vrchlabí se začalo utápět ve složitých kombinacích. Poločas skončil 1:0 a ze začátku druhé půle po střele Finka bylo 2:0. Hosté se dále snažili a ohrožovali vrchlabskou branku. Po autovém hodu a nedůslednosti se jim podařilo snížit. Trenérovi domácích se však podařil výborný tah, když poslal na hřiště Navrátila a ten v krátkém časovém úseku vsítil dvě branky, po standardních situacích. Po té se utkání už jen dohrávalo a branky Zdržálka (pk) a Žďárského dokončily výsledek na 6:1.

Roman Fictum, vedoucí mužstva FC VR: Na hostujícím týmu bylo od začátku znát, že přijeli bránit. Nám se tento zápas herně moc nepovedl, kazili jsme kombinace a neproměňovali šance. Utkání jsme definitivně rozhodli až v poslední čtvrthodině, kdy jsme soupeři vstřelili čtyři branky.

Bíl Karel, vedoucí (hosté): V tomto utkání měli domácí více ze hry, ale první gól jsme si vstřelili sami. Přijatelný výsledek jsme drželi až do 75′. potom jsme neuvěřitelnými chybami a nedůsledností domácím umožnili vstřelit čtyři branky. A nebylo o co hrát.

Východočeský přebor SD

FC Vrchlabí – SK Vysoké Mýto 0:2 (0:0). V sobotním zápase naši přivítali celek z Vysokého Mýta. Zápas skončil naší prohrou 2:0 (0:0), když po naší herní převaze a naší střelecké potenci se hostům z Vysokého Mýta podařilo v závěrečných minutách zatížit naše konto dvěma brankami. Sestava: Hladík, Balog, Blažej, Blažek, Cink, Hanuš, Hančovský, Hradecký, Nývlt, Tauchman, Tomčík. Střídali: Farský, Šafář, Kršík

Okresní přebor muži

FK Strážné – FC Vrchlabí 1:4 (1:2). Branky: Kraus 3, Mejsnar. Sestava: Zajíc M. – Burger, Zajíc J. Mejsnar, Tauchman, Janoch, Jech, Mejvald, Pokorný, Navrátil, Kraus. Střídali Vondráček, Hanuš, Sedláček, Matěják. V zápase se odehrálo derby okresního přeboru mužů FK Strážné s naším B celkem mužů. Z důvodu špatné hrací plochy v Dolní Branné se zápas uskutečnil ve Vejsplaších. Utkání skončilo vítězstvím naší zálohy 4:1 po poločasu 2:1. Naše branky obstarali Kras 3 a Mejsnar. V první půli Vrchlabí do 30. minuty vstřelili soupeři dvě branky, ale další tutovky jsme trestuhodně neproměnili. Fotbalistům ze Strážného se zápas podařilo zdramatizovat, když z protiútoku snížili na poločasový výsledek 2:1. V úvodu druhé půle Vrchlabí rozhodlo, když vstřelil dvě branky Kraus. Vrchlabské béčko si tímto vítězstvím trochu spravilo chuť po prohraném duelu ve Starých Bukách.

Krajský přebor MD

FK Jaroměř – FC Vrchlabí 1:3 (0:2). Braky: 22.Renner Daniel 37.Šafář Petr, 41.Kršík Dominik. Sestava: Matoušek – Šimůnek, Krajník, Šolc, Paulíček – Kršík (68. Tran), Farský, Renner, Tauchman (79.Štefan) – Šafář, Mařík. Trenér FC VR Hanuš M.: Od úvodních minut jsme byli lepším týmem.Byli jsme důraznější i fotbalovější. Dařily se nám dnes kolmé přihrávky a je jen škoda, že je ještě nedokážeme lépe zužitkovat. V závěru utkání už nám chyběla větší chuť do hry a zřejmě i síly.

Krajský přebor SŽ

FK Jaroměř – FC Vrchlabí 4:2 (1:0). Branky: Jirsa, Štefan. Sestava: Klekner -Štefan, Jiroutek, Mlejnek, Binar, Volech, Hladík, Hawel, Zuzánek, Jirsa, Rada