Velikonoční zápasy

M GROUP CZ Krajský přebor mužů

Spartak Police nad Metují vs. FC Vrchlabí A 7:2 (3:0)

Branky: 7. Kudláček Ladislav, 20. Klapkovský Josef, 29. Klapkovský Josef (pk), 58. Matějka Jakub, 61. Kalaš Filip, 63. Spišák Ondřej, 83. Matějka Jakub – 75. Navrátil Daniel, 79. Žďárský Petr.

Sestava FC Vrchlabí: Šíd Ondřej, Bürger David, Hawel Lukáš (C), Kučera Martin, Dejmek Radek, Slavík Michal (34. Šimůnek Jan), Navrátil Daniel, Hawel Marek, Kršík Dominik (79. Jiroutek Matěj), Žďárský Petr, Štefan David.

FC Vrchlabí: Opět jsme nezachytili úvodní část zápasu po třiceti minutách bylo rozhodnuto. Značně improvizovaná sestava nedokázala čelit domácím hráčům a malinko do hry jsme se dostali, když už stav byl rozhodnutý. Zápas se odehrál na nové UMT v Novém Městě nad Metují a vítězství celku Police bylo zasloužené. Gratulujeme a my se musíme semknout a jít od zápasu k zápasu.

Spartak: Bohužel dnešní utkání muselo být vzhledem k nepříznivému terénu na našem hřišti sehráno na umělce v Novém Městě nad Metují. První poločas se nám povedl výborně, kombinací jsme příležitosti dokázali využít v tříbrankový náskok. Druhý poločas už z naší strany nebyl dle našich představ, přesto jsme dokázali vstřelit i další branky. Poděkování příznivcům za jejich podporu, družstvu blahopřeji k zisku tří bodů, ovšem druhý poločas musí být varováním do dalších zápasů.

Zápasy kola: FK Chlumec nad Cidlinou B – SK Červený Kostelec 7:1 (2:1), TJ Sokol Třebeš A – SK Dobruška 0:1 (0:0) Pen: 4:5, FK Vysoká n/L. – TJ Jiskra Hořice 1:2 (0:1), SK Libčany – FK Jaroměř 1:0 (0:0), FK Kostelec nad Orlicí – FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 1:0 (0:0) Pen: 4:3, SK Solnice – FC Slavia Hradec Králové A 0:1 (0:0) Pen: 4:5, SK Týniště nad Orlicí – SK Jičín A 0:3 (0:0).

MB JAKO 1. B třída mužů – skupina A – 2022/2023 17. kolo

FC Vrchlabí B vs. FK Dolní Kalná 1:1 (0:1, pk 12:11).

Branky: 88. Pokorný Ondřej – 37. Kalenský Lukáš.

Sestava FC Vrchlabí: Šíd Ondřej, Šimůnek Jan, Hawel Marek, Mejsnar Lubor, Bürger David, Dědek Jan (63. Zajíc Antonín), Navrátil Daniel (77. Jiroutek Matěj), Slavík Michal, Schütz Michael (46. Kršík Dominik), Kraus Pavel (C), (74. Zajíc Jan), Žďárský Petr (74. Pokorný Ondřej).

Zápas byl především bojovný s mnoha nepřesnostmi na obou stranách. V první polovině utkání byli hosté o nějáký ten kousek lepší a před přestávkou šli do vedení dalokonosnou střelou. Druhá polovina měla opačný průběh, ale v úvodu naše hráče zachránila branková konstrukce. Snaha vrchlabských o vyrovnání sílila s pokračujícími minutami a v závěru, nedlouho po neproměnné penaltě, přišlo vyrovnání. Dlouhý maraton pk byl pro nás se šťastným koncem.

PREMIER STEEL KP staršího dorostu U 19

FK Jaroměř vs. FC Vrchlabí 8:1 (7:0). Branky: 1. Hepnar Tomáš, 13. Rezek Jiří, 23. Skalický Lukáš, 25. Skalický Lukáš, 34. Hemelík František, 40. Lebedinský Matěj, 43. Libich Matyáš, 50. Sekyra Martin, 60. Míč Lukáš. Sestava FC Vrchlabí: Březina Jakub, Psohlavec Jiří, Grohman Matyáš, Dědek Jan, Nepolský Dominik, Srnský Jakub, Podrazil Stanislav, Suchomel Adam, Pokorný Ondřej (C), Křivánek Matouš, Míč Lukáš, Strasser Jakub, Lukeš Jakub.

AT CONSULT KP mladšího dorostu U 17 – skupina A – 2022/2023

FC Vrchlabí vs. TJ Slavoj Předměřice/TJ Sokol Malšova Lhota 4:0 (3:0).

Branky: 18. Klazar Filip, 32. Strasser Jakub, 34. Štefan Radek, 83. Zeman Matěj.

Sestava FC Vrchlabí: Pauer Tomáš, Deml Antonín, Posker Ondřej, Klazar Filip, Štefan Radek (C), Strasser Jakub, Zeman Matěj, Kučeravý Martin, Čipkala Martin (80. Kostadinov Jiří), Jeriová Nikola (70. Losenický Michal), Kocián Miroslav (78. Vorel David).

DAHASL KP starších žáků U 15 – skupina A – 2022/2023

FC Vrchlabí vs. SK Smiřice/FK Černilov 3:0 (2:0).

Branky: 28. Sieger Ondřej, 40. Štěpán Václav, 58. Barák Václav.

Sestava FC Vrchlabí: Pauer Tomáš, Losenický Michal, Posker Ondřej (C), Sieger Ondřej, Exnar Jiří, Ježek Tomáš, Jílek Marek, Máslo Jakub, Vorel David, Votoček Lukáš, Barák Václav, Červinka Jakub, Kopáč David, Zábranský Kamil, Zábranský Alvin, Štěpán Václav.

FC Vrchlabí vs. FK Chlumec n. C./RMSK Cidlina 0:0

FC Vrchlabí vs. TJ Dvůr Králové nad Labem 2:2 (1:2). Branky FC Vrchlabí: Kučera Michal, Hamáček Šimon.

Hráli: Rybníček Jakub, Hamáček Šimon, Hanzlíček Vojtěch, Hromas Alexej, Kondělka Dominik, Kučera Michal, Mavroian Sebastian, Polák Matěj, Spindler Matyáš, Vacek Štěpán, Vacovský Vojtěch, Zábranský Alvin (C), Kovářová Sára.

DRANA KP starších přípravek U 11 – skupina F, jaro 2023 – 2022/2023

FC Vrchlabí vs. TJ Dvůr Králové nad Labem 11:6. Hráli: Čmelík David, Drha Jan, Fišer Dominik, Hanč Václav, Kafka Šimon, Pavliš Šimon, Rolf Jakub, Fröhlich Václav, Knížek Albert, Ničová Viktorie, Šimek David, Tomčík Antonín, Vaňous Antonín (C), Vodseďálek Jakub, Zábrodský Vít.