Víkend 12.10.-13.10. A-tým doma hostí Hořice

13. 10. 2019 15:30 FC Vrchlabí – TJ Jiskra Hořice

V neděli, po vysoké porážce v minulém kole, přivítá naše mužstvo celek z Hořic. Naši hráči se pokusí odčinit porážku z Libčan. SK Libčany – FC Vrchlabí 7:2 (1:2). Střelci: 23. Kraják Lukáš, 62. Kraják Ondřej, 64. Blažej Michal, 67. Krejčík Karel, 72. Krejčík Karel, 76. Krejčík Karel, 85. Havrda Filip – 7. Žďárský Petr, 16. Tauchman Zdeněk. Sestava FC Vrchlabí: Švejdar Jan, Hanuš Marek, Hájek Lukáš (65. Cink Jonáš), Žďárský Petr (81. Hladík Patrik), Kout Zdeněk (C), Tauchman Zdeněk, Blažej Jan, Fišar Tomáš, Kučera Martin (67. Zdržálek Dominik), Kraus Pavel, Navrátil Tomáš. Připraveni Janalík František, Fink Jan.

Vrchlabí vedlo 2:0 a poločasový výsledek byl pro nás 2:1. Poslední půlhodinka se vrchlabským vůbec nepovedla. Hráči z Libčan dokázali své postavení v tabulce. Střelecky probudili a suveréně otočili pro ně nepříznivý výsledek, když od 62. minuty nastříleli našemu týmu šest branek, a to ještě některé šance neproměnili. Roman Fictum, vedoucí mužstva FC Vrchlabí: Do 60. minuty jsme hráli s domácími vyrovnanou partii, pak ale bohužel přišly dvě individuální chyby, které vedly k totálnímu kolapsu ve zbytku utkání. František Bárta, sekretář SK Libčany: Přes nepřízeň počasí se divákům musel fotbal líbit. Sice jsme po dvou chybách v obranné fázi prohrávali, ale opět se ukázala vnitřní síla a fotbalový um našich hráčů. Vyhráli jsme zcela po zásluze, přesto i soupeř zaslouží uznání.

Výsledky týmu TJ Jiskra Hořice: FK Vysoká n.L. – TJ Jiskra Hořice 1:4, TJ Jiskra Hořice – TJ Sokol Třebeš A 1:1 (PK4:5), SK Libčany – TJ Jiskra Hořice 4:1, SK Dobruška – TJ Jiskra Hořice 0:1, TJ Jiskra Hořice – FK Černilov 2:2 (PK4:2), SK Jičín A – TJ Jiskra Hořice 5:3, TJ Jiskra Hořice – FC Spartak Rychnov n. Kn. 0:3, TJ Jiskra Hořice – FC Spartak Rychnov n. Kn. 0:3, TJ Jiskra Hořice – Spartak Police n. Met. 1:1 (PK3:1). Mužstvo hostů má tedy 13 bodů a je v tabulce na osmém místě. Střelci TJ: Jiří Pečenka 8, Pavel Vysuček 3, Dominik Palm, Jiří Šedivý, Jan Rozsévač,

Utkání sezóny 2018/19 s celkem TJ Jiskra Hořice: 17. 8. 2018 TJ Jiskra Hořice – FC Vrchlabí A 0:2 (0:2). Branky: 16. Tomčík Milan 31. Hanuš Marek. Sestava FC Vrchlabí: Janalík František (63. Švejdar Jan), Hanuš Marek (77. Zajíc Antonín), Hladík Patrik, Hájek Lukáš, Hampl Tomáš, Valeš Tomáš Kout Zdeněk (C) (89. Hradecký Michal), Šulc Miloš (46. Fišar Tomáš), Kraus Pavel, Navrátil Tomáš, Tomčík Milan (90. Blažej Jan). Trenér FC Vrchlabí: Slušně vedené utkání na krásném trávníku s příležitostmi na obou stranách. Při šancích soupeře nás podrželi oba brankáři a naopak my jsme byli dvakrát úspěšní, což rozhodlo o zisku tří bodů. Josef Vydra – vedoucí mužstva Hořice: Když jsme 6x ve vyložené šanci a nedáme z toho ani jeden gól nemůžeme uspět. Vrchlabí zvládlo dvě standardky a tak si odváží tři body. Na druhou stranu jsou naši hráči produktivní v rodinném životě a tak nemusíme mít strach o budoucí generaci. Votrok KP mužů:

17. 3. 2019 FC Vrchlabí – TJ Jiskra Hořice 1:0 (1:0). Branka: Tomčík. Sestava FC Vrchlabí: Švejdar, Hanuš (83. Tauchman, 89. Cink), Hawel, Hájek, Kout, Hladík, Fink, Tomčík, Wojcik (76. Slavík), Fišar (46. Farský), Navrátil. Petr Zieris – trenér FC Vrchlabí: Za větrného počasí se hrál svižný fotbal z obou stran. My jsme si vytvořili v prvním poločase mírnou převahu korunovanou brankou. Vzhledem k tomu, že se nám další nepodařilo vstřelit , zůstal soupeř ve hře a v hektickém závěru jsme se ještě strachovali o výsledek. Nicméně bojovností a povedenými zákroky našeho brankáře jsme již výsledek udrželi. Vydra – vedoucí mužstva (hosté): Na úvod jara se hrálo remízové utkání se šťastnějším koncem pro domácí. Důrazní horalé vyznávají islandský styl fotbalu a právě důraz po jednom z dlouhých autů rozhodl o výsledku. Naše šance v závěrečném tlaku zůstaly nevyužity a tak tři body zůstaly ve Vrchlabí.

MP 13.10.2019 12:00 FC Vrchlabí TJ Sokol Třebeš Vrchlabí
SD 13.10.2019 12:45 FK Chlumec nad Cidlinou/RMSK Cidlina B FC Vrchlabí Chlumec nad Cidlinou
MD 13.10.2019 13:00 FC Vrchlabí SK Roudnice/SK Bystřian Kunčice Vrchlabí
MA 13.10.2019 15:30 FC Vrchlabí A TJ Jiskra Hořice Vrchlabí